SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co byście zmienili w planie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Witam, mam 15 lat. Moj wzrost to 170cm, a waga 50kg na czczo. Aktualnie spożywam gainera oraz krete i staram się bardzo dużo jeść. Co byście zmienili w moim planie? W tym planie robie tez brzuch ale tego nie rozpisałem bo z głowy robię. Również mam pytanie dotyczące treningów w tyg. ponieważ nie jestem w stanie ćwiczyć w pon i niedziele pod rząd bez regeneracji bo czytałem że jest bardzo ważna. Zależy mi na zwiększeniu masy, przytyciu.
Plan:
4 dni w tyg Pon - Śr - Piąt - Niedz

Pompki - Aplikacja Push Ups (aktualnie 5 serii 8 8 6 5 7)
Drążek podchwyt - 3 serie po 4 powtórzenia
Drążek wiosłowanie - 3 serie po 4 powtórzenia
Podchwyt biceps gryf łamany - 8 serii po 6 powtórzeń
Hantelek 5kg w oparciu o kolano - 7 serii po 10 powtórzeń
Triceps hantle 5kg uginanie zza pleców - 4 serie po 8 powtórzeń
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym planie i diecie masy nie zrobisz,poczytaj o progresowaniu w kalistenice albo kup porządne hantle przynajmniej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Mam hantle z obciążeniem maks 30kg, zapomniałem dodać ze cwiczę w domu oraz na planie w gryfie łamanym ćwiczę 15kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 414 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33775
Masz ławkę i stojaki? jeżeli tak to zacznij od najprostszej formy FBW jaka może być:
1.Przysiad
2.Wyciskanie sztangi
3.Wiosłowanie
4.Wyciskanie żołnierskie
Jeżeli nie masz sprzętu to tak jak kolega wyżej wspominał poczytaj o kalenistyce.



Zmieniony przez - Lurker83 w dniu 2017-12-06 07:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777593
Słabiutki ten plan niestety bo nie trenujesz całego ciała. Dodatkowo suplementy wdrożyłeś a jak wygląda u Ciebie dieta ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Znam takich co mowia ze duzo jedza a naprawde spozywaja ze 2.5kcal gdzie przy redukcji beda miec więcej. Ja pierwsze 4 miesiące na hantlach 15kg plus pompki. Cos tam poszło. Pozniej wlasna silownia przez 9 miesiecy i znowu cos poszlo. Teraz wreszcie prof silownia i dopiero teraz widac ze o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Plan bez ładu i składu.


Zrób wykroki z hantlami, pompki klasyczne na ziemi, wiosłowanie hantlami, wyciskanie hantli w staniu, uginanie i wyciskanie francuskie. W każdym ćwiczeniu 5 x 10 powtórzeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Dobrze, odświeżyłem plan. Jezeli chodzi o moje jedzenie to 3300kcal na dzień gdzie jem naturalne jedzenie bez chipsów itd.

Pompki klasyczne - Aplikacja (tak samo jak na początku)
Drążek podchwyt - 3 serie po 4 pow. (1min 15sek)
Drążek wiosłowanie nachwyt - 3 serie po 2 pow. (1min)
Podchwyt biceps gryf stojąc - 8 s. po 6 pow. (1min20sek)
Hantelki w oparciu o kolano - 7 s. po 10 pow. (1min)
Wykroki z hantlami - 5 s. po 10 pow. (1min)
Wiosłowanie hantli - 5 s. po 10 pow.(1min)
Wyciskanie hantli - 5 s. po 10 pow. (1min)
Wyciskanie franc - 5 s. po 10 pow. (1min)

*w nawiasie przerwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panowie, czy w tygodniu 1 dzień siłowni wystarczy by powoli budowac sylwetke ?

Następny temat

Trening FBW dwu dniowy dla początkującego.

WHEY premium