SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
jakie odzywki brac na schudniecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
panowie spokojnie zamiast pomagac koledze to wy sie sprzeczacie f***u tylko powiem ze wedlug mnie jesli ma juz troche lat to moze sprobowac FatBurner'a ale to nic nie da jesli nie bedziesz regularnie sie ruszal i uprawial jakiegos sportu. To tyle ode mnie.

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
nie bierz nic..ja wole nic nie jesc niz cos brac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
ile masz lat?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
która z częsci mojej wypowiedzi łamała regulamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiesz ile kolezka ma lat [nie napisal , proilu nie ma wypoelnionego] wiec nie wiesz czy ingerencja spalaczami np TS bedzie dobra, a mowisz mu zeby bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
pokaz mi gdzie napisalem zeby brał ts:
dieta z ujemnym bilansem kcal
aeroby(rower,skakanka,bieganie)
waga musi poleciec
ze spalaczy np.thermo speed

ja zaproponowalem
odpowiadam konkretnie
a nie pytaniem na pytanie
dziekuje
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to zacznijmy od tego ze TS do nie odzywka.. wiec gdzie na pytanie..

pytal tylko o odzywke a nie o aero, diety itp...
daruj sobie, przecie bana nie dostaniesz czy cos , a ciskasz sie ze skasowalem cos i przyszlo ci info"prosimy dokaldniej przeczytac regulamin"

ja robie swoje i tyle


Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-08-04 10:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
hmmm
Fak a znasz jakies odzywki'na schudnięcie'?
bo raczej chyba nie
no chyba ze bialko,ale to w sumie nie odzywka na schudnięcie
dobra eot
bo mnie na gadu zablokujesz
a jak mnie zablokujesz to juz ci nigdy nie ściągne JUST 5
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
z odżywek to polecam tylko białko. Bierz wtedy porcję po treningu, albo na wieczór, żeby się nie opychać przed snem. Natomiast, wydaje mi się, że chciałeś zapytać o suple. No więc zakup sobie Thermo Speed Olimpa - świetnie wypala tłuszcz i chroni częściowo przed spadkami masy mięśniowej. Jednak pamiętaj o diecie - to podstawa. Suple to tylko dodatek do odpowiednio zbilansowanej diety. No i oczywiście trening, rób 3, 4 razy w tygodniu aeroby, np. bieganie, rower, pływanie. Pamiętaj o właściwym tętnie i otym, że trzeba ćwiczyć co najmniej 40 min. Możesz też "aerobować" po treningu siłowym, lub rano - na czczo - będą lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no nastepny, nie mozesz wiedziec czy kolo nie ma 12 lat... a polecasz mu przyspieszacze metabolizmu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem nowy i mam pustke w glowie,... :)

Następny temat

Brzuch

Wiecej