SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co bardziej szkodzi wątrobie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clabuterol czy ECA? Jestem po kuracji ze sterydami doustnymi i chcialbym na rzezbe pojechac czyms mniej toksycznym dla watroby. Ktory specyfik wybrac?

patrios
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys brałem clen. przez jakis czas nic nie czulem, ale w lecie kiedy bylo troche cieplo mi zaczynalo robic sie goraco.czasami czulem tez dziwna "pustke"w glowie i troche zaczelem mniej brac.a co do watroby to clenbuterol mniej ją niszvczy niz np. oma i nie powieksza organow wewnetrznych. mino to trzeba uwarzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie miales efekty i przy jakich dawkach?

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clen nie ma skutkow ubocznych jesli sie go bierze w małych ilosciach . Nie jest toksyczny i nie obciaża wątroby .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
swojom drogom oma tez nie jest zbyt szkodliwa dla watroby,w przeciwienstwie do prolongatum i metanabolu.
Zas clen moze spowodowac palpitacje serca,bule glowy,czasami nudnosci,zazwyczaj po 10 dnich wszystkie te efekty mijajom.
Eca obnizy apetyt ale nie zniszczy watroby

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro eca nie niszczy watroby to dlaczego mozna ja brac tylko przez 4 tygodnie? A po za tym mam takie pytanie: czy jakies skutki uboczne po clenie moga objawiac sie po zakonczeniu kuracji? tzn. czy nadcisnienie napewno jest tylko chwilowe?

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Objawy wystepuja tylko do 10 dni m jesli nie przejdzie ci do 10 dni to przestan brac . Moj koles mait taki przypadek ze caly czas mu sie rece trzesly i przestal brac .
Tak przy okazji to (ale to jest moje zdanie) nie ma sensu brac clenu , szybciej sie spali tluszcz jedzac tylko bialko , robiac brzuch i chodzac raz na jakis czas na basen lub biegac . Tylko człowiek sie poci jak swinia na tym . Jedz same białko (no czasami mozesz skubnac troszke weglowodanow) a gwarantuje ze po miesiacu ,póltora bedziesz miał niezle efekty



Zmieniony przez - SCREAM w dniu 01-05-28 11:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy po ECA mniej sie poci? zalezy mi na tym, bo mam problemy z trądzikiem.

patrios
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol

Następny temat

Referat o sterydach anabolicznych .pomóżcie!

WHEY premium