SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś trzeba z tym zrobić

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Sam już nie wiem, czy śmiać się z tego, czy płakać. Dostałem dziś telefon od znajomego z Kaszub, z którym przygotowujemy zawody w przyszłe wakacje. Wcześniej na spotkaniu wspominał mi, że dostał propozycję zorganizowania imprezy przez panów B. z Łodzi wraz z kasetą z ich imprez. Mówił, że z ciekawości przejrzał ten materiał i nie widział tam nikogo z zawodników, których ogląda na co dzień w TVN. Poinformowałem go, że to inna firma, która też coś tam sobie robi, ale to nie to, co ogląda w TV. Dziś dostałem telefon od znajomego, że pan B. dzwonił do niego i pytał, czy jest zainteresowany współpracą z nimi itd. Mój znajomy odpowiedział, że obejrzał kasetę i nie widział tam nikogo z tych, którym kibicuje w TVN i spytał, kogo z pierwszej dziesiątki mógłby mu zaproponować na zawodach pan B. Odpowiedź była rewelacyjna - zaproponował mu Orła i SŁAWKA TOCZKA!!!. Na pytanie, w jaki sposób Sławek wystąpi u niego - pan B. odpowiedział, że „teraz jest taki okres zmian w federacjach i Sławek teraz stertuje z nim..." Pech chciał, że ostatnio z tym znajomym spotkaliśmy się w trójkę - trzeci był Sławek Toczek...
Gdyby pan B. wymienił kogoś innego - np. Tyberiusza, czy Arka Makurata - znajomy by się nie zorientował w przekręcie. Pan B. miał po prostu pecha. Nasuwa mi się jednak poważniejsza dygresja - ilu ludzi udało mu się w ten sposób oszukać. Ilu ludzi myśli, że pracuje z firmą Strong Man, ilu ludzi zapłaci pieniądze za czcze obietnice...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
ja mysle o dzialalnosci jako zwiazku sportowego a nie jako osobne firmy biznesowe -to sie wkoncu przeje a jak chodzi o kase to rozne dziwne rzeczy sie dzieja.
powinny byc jedne cykliczne zawody z duzymi nagrodami i niech startuje kazdy,kto zaliczy eliminacje.
jest to sport bardzo obciazajacy zawodnikow,(kontuzje,zlozycie stawow,nadcisnienie-praca izometryczna) i powinny byc wysokie wygrane-za 1 m min 30 tys zl.jak sie rozdrobnicie beda nagrody niskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
ehhh,szkoda gadac co sie tam dzieje...

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
powiem ci tylko tyle,że jesteś perfidnym kłamcą i rzygac mi się chce jak czytam twoje kłamstwa.Na kasecie byli wszyscy zawodnicy z ECSS a w ofercie były wszystkie nazwiska zawodników z ECSS a nie strong man z.o.o.
A więc do czego ty zmierzasz podobnymi kłamstwami? do dyskredytacji firmy?
zastanów się co piszesz na forum publicznym,bo reperkusje moga byc rózne.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
Uwazaj co piszesz na Jarka...I nie posadzaj mnie o klamstwa.

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
nie będę uważać na nic,a postu nie kierowałem do ciebie tylko do Jarosława D. który powinien zastanowić się nieco nad bredniami jakie wymyśla i wypisuje na inną firmę w przypadku kiedy sam prowadzi firmę.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
Nie no to już jest przegięcie.
Jarek D. zastanów się co ty piszesz,bo jak na razie dopuszczasz się zniesławienia czyjejś firmy za pomoca środków masowego przekazu co podlega art.212$2kk.
Mozna byc sobie konkurencją ale nie walczy się takimi "niskimi" metodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Panowie - daleki jestem od dyskredytowania jakiejkolwiek firmy. Pisząc to miałem tylko na uwadze chwyty poniżej pasa, których łapie się pan B. Mój post dotyczy osoby i jej postępowania, a nie firmy, a na wszystko, co jest tam napisane mam dowody i świadka, więc nie muszę się bać sądu, którym mnie tu, co niektórzy próbują nastraszyć. Wiem też, że dziś mój znajomy dostał telefon od pana B. z prośbą o odesłanie kasety z ich ofertą. Nie kaseta jest jednak tu tematem postu, ale deklaracja o posiadaniu Sławka Toczka w swojej drużynie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyjdzie BYK i skasuje więc szybko to załatwcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
rozmowa z twoim znajomym Eugeniuszem Sz. została nagrana na dyktafon,więc przestań Jarosławie D. wymyślać bzdury i zniesławiac firme i personalnie moja osobe.Owszem rozmawiałem dzisiaj z panem Eugeniuszem Sz. odnosnie wyjaśnienia tej sprawy podczas której powiedział,że musiało dojśc do nieporozumienia i obiecał daną sytuacje wyjaśnic.Oddanie kasety było tu marginalna sprawą,gdyz kwintesencja leżała w wyjasnieniu sprawy.W chwili obecenj jestem w posiadaniu nagranej rozmowy telefonicznej,której juz nikt sie nie wyprze.
Jesli masz jakies wątpliowści to skontaktuj się ze mna osobiście i odsłuchasz interesującą cię sobie taśmę chyba,że jedyne co potrafisz to pomawiać ludzi za pośrednictwem internetu.
To jest zwykłe pieniastwo!!!
Dominik B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Też posiadam dokumentację z obu Twoich rozmów z panem E.S. Myślę, że mój post osiągnął zamierzany efekt i następnym razem, zanim coś komuś zaproponujesz, albo obiecasz, to zastanowisz się nad tym 10 razy, a własnie o to mi w tym poście chodziło. Pozdrawiam - Jarek Dymek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
moja propozycja była ściśle zdefiniowana na piśmie i na kasecie,a więc nie wymyslaj.
Najpierw tworzyliście historie,że robimy palakaty z Pudzianem i powołujemy się na niego.Kiedy ta teoria spisku upadła wymyslacie z kolei powoływanie się na Toczka.
Dajcie spokój.Róbcie swoje,a my swoje bez takich niskich zagrań.
Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA VS SKANDYNAWIA TVN

Następny temat

ODBUDOWA FORMY

WHEY premium