SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Coś na pompę i przedtrening

Wysłana -
Witam po długiej przerwie na forum.
Właśnie powoli cykl mono + saw + bcaa +carbonox.
Mój cel to teraz czysta masa mieśniowa.
S.A.W ma w sobie trochę kreatyny i już nie będe go brał by zrobić dobry odpoczynek do następnego cyklu.
Chciałem coś kupić na przedtrening (bez krety) i coś na pompe - S.A.W działa na mnie bardzo dobrze i jest ogień na treningu.
Zastanawiam się nad NAPALMem a Stanofusion, lub Shock Therapy.
Do tego myśle dalej brać BCAA i carbo + ewentualnie jakieś AAKG ?

treningi ostatnio mam ciężkie wiec coś przed trening musi być.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
stano ma bardzo dobry skład
napalm chodzi Ci o FA?
shock ma w składzie kreatynę, więc chyba odpada w Twoim przypadku
Wysłana -
Kup napalm muscle warfare bez krety. Konkret odżywa. Plus aakg . Będziesz zadowolony pompa bardzo dobra plus pobudzenie.
Wysłana -
No mi chodziło o napalma z FA, a ten muscle warfare to małe i drogie coś zrobię tym miesiąc gdzie mam 4 x trening w tygodniu? no shock odpada w takim razie myślałem że nie ma.
Wysłana -
małe ale porcja jest 6g i działa konkretnie ma 1.3(geranium) i starcza na ponad miesiąc. ja cw 5 razy w tyg i mi starczał na miesiąc z hakiem;)
Wysłana -
Kup sobie gliceryne w aptece, dso tego kapsy z kofeiną z activlaba te 200mg - masz pobudzenie i pompę za grosze.
Wysłana -
ok ale tak patrze na skład i nie mam tam nic l-argininy, pompa po tym będzie bo zależy mi coś podpompowało.
A jak wrócę do kreatyny to wtedy planuje znowu SAW kupić, powinno mnie dalej klepać nie? a ten napalm od fa ?

a coś ale taki NO BOOSTER ?

Zmieniony przez - darek995 w dniu 2013-08-23 15:21:36
Wysłana -
mnie pompowal dobrze i siła szła po nim zależy od posiłku przed treningowego. Dodawałem też arginine z activlaba tania i dobrze puchło wszystko
Wysłana -
heh, saw i napalm z mw to tak jakby porównać mercedesa do fiata. 1 miarka wystarcza na bardzo ostry trening. Pompa bardzo dobra a zawsze można dorzucić argininę, która jest tania jak barszczyk !
Wysłana -
ok czyli wypróbuje sobie tego napalma z mw i do tego dorzucę jakąś argi np. z activlaba :)
a i jeszcze jedno treningi mam późno z racji na prace ok 21-20.30 da rade potem zasnąć po saw zasypiałem jakos.
Wysłana -
może być ciężej. Zacznij od połowy porcji i zobaczysz jak będzie ze snem jak masz pozno trening to straj się jakos 45minut przed siłka pić żeby nie było za pozno;)
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź