SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na pompę i przedtrening

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4206
Dobry wybór, a co do snu może być to lekki kłopot... Można sobie zawsze jeszcze przed snem piwko jakieś strzelić, jak to robią co poniektórzy na naszej siłowni podobno pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Oczywista sprawa

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
No właśnie kłopot a SAWa biore 10g czyli nie najmniejszą dawkę. Z pracy wracam ok. 19.40, 20.00 mam posiłek, 20.30 SAW, 20.45 bcaa i przed treningiem carbo i na treningu a zaczynam o 21.00-21.10. Po treningu mono + carbo a potem bcaa. Trening kończę ok 22.30-22.20 spać idę ok 24-24.20 a może coś mniej kopiącego ? tylko na treningu musi być moc :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
a co do piwa to jak to wygląda nie ma wpływu? bo na krecie nic nie piłem by czasem mnie piwo nie sprzątnęło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
2 piwka w tygodniu mozna lyknac.
tylko pamietaj, ze browar ma podobna kalorycznosc do snickersa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
no ok ale czy jak po saw nie będzie za mocny środek tak myślę skoro saw mnie dobrze klepał. Pewnie ma na to wpływ to że nie pijam żadnych kaw i nie pijałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
sprawa bardzo indywidualna, najwyżej dostosujesz porcje pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Jeśli wezmiesz napalm zacznij od pól porcji powinno być ok pobudzenie w normie. Z czasem możesz zwiekszać do pełnej porcji.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 616
Bralem mesomorph 2.0 - bardzo dobry jezeli chodzi o pobudzenie i dlugo trzyma podczs treningu, jezeli bez kreatyny to mocny jest GAT Nitraflex (nie wiem czy dostepny jest w Polsce - mieszkam w Australii) oba mocne i mi duzo pomagaja pomimo, ze pracuje po 9-10h dziennie fizycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
ok a jak już jesteśmy w wątku to powiedzcie pany jest coś dobrego z gainera bez kreatyny teraz ? dorzucił bym do tego cyklu jeszcze go.
A może za dużo bo przed i po treningu wpada carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane suplementy reakcje alergiczne ?

Następny temat

flexit nutrend

WHEY premium