SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na masę dla mnie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

17

Staż treningowy

57 / 173

Cel cyklu

Początkujacy

Stosowane już wcześniej suplementy

Nabyć masę mięsniową

Przewidziane finanse na cykl

olimp gainer 6000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Nie mam zielonego pojęcia o różnych odzywkach i tym podobnych, więc jeśli wybrałem zły dział to przepraszam.
Witam, mam na imię Bartek, mam 17 lat skończone. Za około pół roku 18.
Waga: 57kg
Wzrost 173cm +/-
Chodzę na siłownię od około 3-4 tygodni regularnie jjem a także jjem sporo więc problemu z tym nie mam.
Ból jest w tym że ciężko nabieram masę gdyż mam szybką przemianę materii.
Jedyne co kiedyś brałem był to olimp gainer 6000 około pół roku temu.
Gdyby ktoś tu się znał na tym a myślę że się zna i zaproponował co mam jeść mam na myśli branie jakiś odżywek czy czegokolwiek jakieś białko, bym był wdzięczny.
Jeśli są jakieś pytania to śmiało zadawajcie, jeśli nie podałem dokładnych danych o sobie.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
druga sprawa kto jak definiuje slowo normalny
zbilansowana dieta w cale nie musi wygladac jak dieta przed startowa kulturysty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Drogi Bartku,
twój problem nie leży w szybkim metaboliźmie czy braku odżywek. Problem leży w odżywianiu. Tutaj na pewno należało by wprowadzić poprawki. Rozumiem, że nie wiesz ile kcal dziennie spożywasz? Poprostu jesz "dużo"?
Opisz jak wygląda twoje odżywianie. Rozwiń ten temat. Przedstaw przykładowy dzień. Co jesz i mniej więcej w jakich ilościach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Dzień zwykły czyli mam na myśli jak jest szkołą pon-pt. Jadam codziennie po tam 3-4 bułki z wędliną, pomidorem, sałatą ewetlanie masło orzechowe ktore niedawno wprowadziłem. Potem jjem w domu jakieś danie przeważnie jest to danie typu kotlety z kurczaka a jjem ich 2-3 natomiast w pon , środe, piątek idę na siłowni, po siłowni kupuję litr maślanki której spożywam po treningu, gdy przyjdę już do domu zazwyczaj robię ryż. Potem wychodzę na dwór więc zazwyczaj na miescie też się zje jakieś chrupki które mają węglowodany myślę że rzecz przydatna aczkolwiek nie jestem pewien, czasami jakieś kebaby się zdarzą. Gdy przychodzę do domu a jest to godzina koło 22 jjem wtedy coś typu kanapki standardowe jakas wędlinka itp. Myślę że tak wygląda dzień standardowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Nie nabierasz masy bo lipnie się odzywiasz.. Co tu dużo mówić

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
jw Nic tylko dział odżywianie, i zbilansowanie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
koledzy maja 100% racji, jadasz jak chlopak w wieku 8-10 lat, tutaj trzeba dostarczyc solidnej porcji kalorii i to dobrej jakosci, a niestety gainer nie nalezy do takich.
nawet kupujac produkt typu gainer nie bedziesz w stanie polatac diety przy takich nieodborach kalorycznych jak i proporcji makrosklandikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak zostało wspomniane-marnie to wygląda

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Koledzy mają jakieś propozycje jak ma wyglądać normalny dzień? Bardzo mi na tym zależy i zawsze docieram do celu jak bede uparty. Z chęcią bym wysłuchał profesjonalizmu dlatego też tu napisałem z prośbą o pomoc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1112 Napisanych postów 3756 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68171
Jeśli Ci naprawdę zależy na wiedzy, to nie czekaj na Kolegów, tylko bierz się do lektury . Dział "Junior" (linki o diecie), dział "Odżywianie", artykuły o diecie na PoTreningu...
Np.tutaj: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

Pół tego forum jest poświęcone tematom redukcji tłuszczu, a drugie pół - budowaniu masy mięśniowej, także wiesz . Jest co czytać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale normalny dzień czego jak ma wyglądać ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Burn 24 spalacz

Następny temat

Kreatyna+Beta alanina

WHEY premium