SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś do ciała dla faceta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
ekhem https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] mam prośbe, otóż nigdy nie używałem nic oprucz mydła szorstkiej gąpki, antyperspirantu i jakiegoś dezydorantu czy wody kolońskiej, a z racji podjętej walki z rozstępami pomyślałem że dobrze by było nawilżyć całe ciało jakimś balsamem czy czymś. Szukałem czegoś z seri Glacier z orifleja dostałem tą wode od dziewczyny i podoba mi się zapach i szukałem jakiegoś balsamu czy coś ale chyba nie ma przynajmniej na ich stronie. Nie ćwiczyłem prawie rok przez problemy z kręgosłupem i gdy wznowiłem treningi jeszcze pare kg przybyło przez ten czas, pojawiły się nowe rozstępy na brzuchu i nogach, wcześniej miałem tylko okolice barków i bicepsów. Na rozstępy zamierzam użyć tego, a raczej sprubować https://www.sfd.pl/temat131700/ a co na reszte ciała zapobiegawczo? Musi sie to szybko wchłaniać bo nienawidze uczucia kremu na skórze Kiedyś wziołem troche balsamu od dziewczyny na rękę nawet szybko się wchłoniło, ale sie nie znam na kosmetykach za bardzo balsamy męskie są? żeby to jakoś pachniało zapachem męskim albo bezzapachowe? pomóżcie mam prośbe, otóż nigdy nie używałem nic oprucz mydła szorstkiej gąpki, antyperspirantu i jakiegoś dezydorantu czy wody kolońskiej, a z racji podjętej walki z rozstępami pomyślałem że dobrze by było nawilżyć całe ciało jakimś balsamem czy czymś. Szukałem czegoś z seri Glacier z orifleja dostałem tą wode od dziewczyny i podoba mi się zapach i szukałem jakiegoś balsamu czy coś ale chyba nie ma przynajmniej na ich stronie. Nie ćwiczyłem prawie rok przez problemy z kręgosłupem i gdy wznowiłem treningi jeszcze pare kg przybyło przez ten czas, pojawiły się nowe rozstępy na brzuchu i nogach, wcześniej miałem tylko okolice barków i bicepsów. Na rozstępy zamierzam użyć tego, a raczej sprubować https://www.sfd.pl/temat131700/ a co na reszte ciała zapobiegawczo? Musi sie to szybko wchłaniać bo nienawidze uczucia kremu na skórze Kiedyś wziołem troche balsamu od dziewczyny na rękę nawet szybko się wchłoniło, ale sie nie znam na kosmetykach za bardzo balsamy męskie są? żeby to jakoś pachniało zapachem męskim albo bezzapachowe? pomóżcie mam prośbe, otóż nigdy nie używałem nic oprucz mydła szorstkiej gąpki, antyperspirantu i jakiegoś dezydorantu czy wody kolońskiej, a z racji podjętej walki z rozstępami pomyślałem że dobrze by było nawilżyć całe ciało jakimś balsamem czy czymś. Szukałem czegoś z seri Glacier z orifleja dostałem tą wode od dziewczyny i podoba mi się zapach i szukałem jakiegoś balsamu czy coś ale chyba nie ma przynajmniej na ich stronie. Nie ćwiczyłem prawie rok przez problemy z kręgosłupem i gdy wznowiłem treningi jeszcze pare kg przybyło przez ten czas, pojawiły się nowe rozstępy na brzuchu i nogach, wcześniej miałem tylko okolice barków i bicepsów. Na rozstępy zamierzam użyć tego, a raczej sprubować https://www.sfd.pl/temat131700/ a co na reszte ciała zapobiegawczo? Musi sie to szybko wchłaniać bo nienawidze uczucia kremu na skórze Kiedyś wziołem troche balsamu od dziewczyny na rękę nawet szybko się wchłoniło, ale sie nie znam na kosmetykach za bardzo balsamy męskie są? żeby to jakoś pachniało zapachem męskim albo bezzapachowe? pomóżcie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
dzięki Aguś Roni chyba kupie tego z avonu, oliwki bym nie zniusł na ciele
No zamówiłem z avonu jeden ujędrniający i jeden z witaminami, lada dzień powinienem mieć więc sie zobaczy czy strzymam to na ciele

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2004-07-08 07:27:41

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na rozstepy masc z mocznikiem - naprawde działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1416
Idz do sklepu i poszukaj balsamu do ciala tego jest w**** w sklepach i wybiez swoj zapach.

Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie
<<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>>
<<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
wiesz wole mniejwięcej wiedzieć czego mam szukać i ile to kosztuje, może ktoś wie jakiś dany produkt i cene?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1416
ja uzywam po kompieli oliwke dla dzieci johnson&johnson bo nie chce zeby mi skora schodzila bo chodze na solarke ale kiedys uzywalem balsamu do ciala chyba ziaji z ekstraktem z koniczyny pachnial ladnie ale nie nazwal bym tego "meskim zapachem" hehe pozdrawiam.

Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie
<<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>>
<<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
hmm oliwka sie chyba szybko nie wchłania także podziękuje Jeszcze jakieś propozycje? przecież tu mamy pełno specjalistów od kosmetyków, śmiało nie krępować się

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13308
Przeciw roztępom super nawilrzona skura Na noc stosuj Oliwkędladziecie,a na dzieńbalsam z składnikami odrzywczymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
Roni używasz jakiegoś, poleć coś

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28161
Całkiem niezły jest Dove Silk ale nie jest to typowo męski zapach ale w/g mnie jest w porządku cena 10-12 PLN.
W tej chwili używam Nivea Milk i Nivea Lotion - stara poczciwa Nivea - Milk ma trochę bardziej gęstą konsystencję i lepiej nawilża natomiast Lotion szybciej się wchłania, jest żadszy i mniej tłusty. Cena ok 15-20 PLN - proponuje szukać na jakiś promocjach w marketach u Rossmana itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22173
o dzięki to już coś marka cena jeszcze poczekam może sie pare produktów nazbiera

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piwinieneś używać jakiegoś balsamu ujędrniającego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z potencja

Następny temat

Solarium - pytanko

Wiecej