SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na pompę i przedtrening

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402300
gainera dajesz wg braków a nie ot tak do cyklu,
po co Ci carbo przed i po treningu?

jezeli trzeba uzupelnic braki został bym przy opcji albo gainer albo carbo+bialko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak teraz wezmiesz napalma od warfare to się nie dziw potem że saw Cie nie kopnie, cały czas na stymulantach i pomperach nie można jechać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
źle sie wyraziełem mam lekkie braki i chciałem dołożyć ale masz racje lepiej będzie dać węgle + białko.
Carbo bede brał po treningu a białko przed snem lub do posiłku w trakcie dnia nt.
A no właśnie wiem ze napalm mw mocny ale chciałem mieć jakieś kopnięcie bo do późna pracuje i jakoś z tym mi lepiej. A coś słabszego? bo mam jeszcze kilka chwil do zakupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np white flood. Ale i tam z miesiac przerwy po nim będziesz musiał zrobić przed sawem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402300
a samej kofeiny probowałes,
imo bdb sie sprawdza ost.testowana 4+ Nutrition i jestem b.zadowolony z jej dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
no samej kofeiny nie a do tego jakaś chyba beta-alanina by doszła co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
BA w celu pobudzenia? dobrze zrozumialem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
ba nie jest stymulantem by pobudziala autorze, ale niektorych swedzenie "pobudza" motorycznie do treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
nie wklejamy linkow z obcych serwisow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane suplementy reakcje alergiczne ?

Następny temat

flexit nutrend

WHEY premium