SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Clostilbegyt - po jakim czasie działa

Wysłana -
Badania po 8 dniach clomidu 50mg dziennie:

W nawiasach poziom przed rozpoczęciem podwania leku.

Testosteron - 800 ng/dl (424)

LH - 3,75 mIU/ml (2,42)

Estradiol -33,00 pg/ml (18)

Testosteron i Estradiol, wzrost prawie o 100%.

Libido coś tam się pokazuje, samopoczucie skoczyło w górę, jest moc generalnie.
Nie trudno zauważyć czego mi brakowało od kilku lat.
Tylko trochę bolesnego napięcia w niektórych miejscach i lekkie ciśnienie w oczach.
Mam nadziej że to minie, jeśli nie to gorzej.

Zmieniony przez - Takam w dniu 2018-04-20 08:41:21
Wysłana -
Mi estradiol na clomidzie do ok 100 wzrósł.
Wysłana -
Zobaczymy jak będzie na dłuższa metę, na razie organizm chyba jest w lekkim szoku.
Nie wiem tylko co z tą dawką, czy próbować 25mg.
Wysłana -
A po co chcesz zmniejszać dawkę?
Wysłana -
Takam
lekkie ciśnienie w oczach.

Zmieniony przez - Takam w dniu 2018-04-20 08:41:21

Ciśnienie sobie mierz
Wysłana -
Cianienie? Czy ostrosci zlapac nie mozesz? Clomid siada na wzrok, nie wiem czy to od cisnienia ale wiem ze wiele ludzi na tym specyfiku ma problemy z widzeniem.
Wysłana -
Podobno dawki 12,5-25mg lepiej są tolerowane i procent osobników którym służy clomid jest wtedy dużo większy.
Takie są doświadczenia medyków.
Było by miło znaleźć się w tej grupie szczęśliwców, a ładowanie od początku 50mg raczej mnie do tego nie przybliża.
Pogadam z lekarzem, chociaż on mało rozmowny przez telefon.

Działanie clomidu się jakoś kumuluje po czasie, czy raczej wyniki się nie zmienią ?
Spodziewałem się że LH przy 50mg wyskoczy mocniej do góry, wtedy bym zmniejszył dawkę do 25mg żeby uzyskać optymalny poziom.
No ale LH 3,75 TST 800, nie bardzo jest z czego schodzić, przynajmniej na razie.

Działanie clomidu na LH zmienia się liniowo wraz z wysokością dawki leku czy może jest całkowicie nieregularne ?
Wysłana -
Dużo ludzi też doświadcza bardzo słabe libido na clomidzie .
Wysłana -
Wiekszosc lekarzy to konowaly. Mam nadzieje ze Twoj jest inny. Slabe libido wywoluje raczej niskim poziom tst i wysoki e2 na pct. Nie wypowiem sie na temat dawek bo nie jadam tego.
Wysłana -
marianzulek
Cianienie? Czy ostrosci zlapac nie mozesz? Clomid siada na wzrok, nie wiem czy to od cisnienia ale wiem ze wiele ludzi na tym specyfiku ma problemy z widzeniem.

W sumie to nie wiem, jedno i drugie.
Ale nie przeszkadza mi to w czytaniu ani jeżdżeniu autem.

Ciśnienie 105/55 tętno 56, trochę niskawe ale zazwyczaj miałem 110/60, więc wiele się nie różni.
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź