SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clostilbegyt - po jakim czasie działa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
W praktyce to oznacza dałeś hcg a hcg podniosło ci wraz z testem estrogen a ten odpowiada m.in. właśnie za tą retencję wody w organizmie którą zaobserwowałeś.
Ten clomid w celu pobudzenia hormonów to ci lekarz przepisał?





Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-12 15:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Chodziło mi o to, czy mam monitorować estrogen w czasie brania Clostilbegytu.
I czy należy czymś modyfikować jego poziom.
Rabijewski nic mi nie mówił o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
No to jak Rabijewski cię prowadzi to pewnie wie co robi napisałem co było przyczyną retencji. A czy masz monitorować i ewentualnie zbijać ten estrogen jak pojawią się efekty jego uboczne to już zapytaj jego. Na cyklu się zbija estrogen jak przeszkadza, ale ty nie jesteś na cyklu. Zresztą na clomidzie pewnie tak ci nie wybije estro jak na hcg.


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-12 15:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94361 Napisanych postów 364296 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668697
Nie lepiej prowadzić htz na testosteronie bezpośrednio?patrząc na skutki uboczne clomidu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Pewnie tak to się skończy, ale to lekarz zostawi na koniec, najpierw go trochę pomęczą półśrodkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Skutki uboczne clomidu ?
Na razie nic nie czuję.
Cel jest taki, że może zaskoczy po clomidzie i nie trzeba będzie HTZ.
Przecież to po HTZ jajka się psują..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Takam
Skutki uboczne clomidu ?
Na razie nic nie czuję.
Cel jest taki, że może zaskoczy po clomidzie i nie trzeba będzie HTZ.
Przecież to po HTZ jajka się psują..
co sie robipo htz?jajka psuja?czyli co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Jajka to się psują jak za długo bez lodówki leżą
Pewnie chodzi ci o atrofię jąder na HTZ. Jeśli podajesz HCG równolegle to nic się z nimi nie dzieje.
Brałeś wcześniej jakiś doping?










Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-12 16:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
fotograf
Jajka to się psują jak za długo bez lodówki leżą
Pewnie chodzi ci o atrofię jąder na HTZ. Jeśli podajesz HCG równolegle to nic się z nimi nie dzieje.








Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-12 16:27:08
otoz to calkowita racja z jednymi jak i drugimi jajkami :D

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-12 16:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Była tylko terapia HCG, ale nie jako doping.
Rabijewski mnie zje..ł za HCG, po dłuższym czasie podawania tego specyfiku robią się jakieś zwłóknienia czy coś tam.
Słynny Prof.Gomuła ma za ten proceder wbijania każdemu gonadotropiny pozakładane sprawy sądowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl dla kolarza

Następny temat

npp + prop pytanie o odblok

WHEY premium