SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomid - podbij teścia, skutki uboczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak po odstawieniu wszystko si , wraca do normy pod względem skutków ubocznych . Więc zachodzi pytanie czy jest sens brać clomid przy takich skutkach ubocznych żeby podnieść testosteron chwilowo . Naturalne sposoby nie pomagają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
to jest zależne od wyników pozostałych badań np estro
w ciemno napewno jest bezsensowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
no właśnie, estro badań nie robiłem. Więc zrobię i zobaczę jaki wyszedł wynik. Wiadomo też,że Clom to nie cukierki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Clomid wzmaga wydzielanie LH które stymuluje jądra do produkcji testosteronu. Ja mam LH ponad normę a testosteron średni. Więc jaki z tego wniosek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
wniosek jest taki ze samo LH nie odpowiada za poziom testosteronu, sa jeszcze inne hormony wspolpracujace

Zmieniony przez - dukeluke w dniu 2011-12-05 21:56:41

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Mówiąc prosto: czemu jaja nie produkują więcej teścia choć mają zayebisty sygnał z mózgu? Blokują je inne hormony? Miałem podniesioną prolaktynę, kortyzol, oraz nieznacznie progesteron.

PS: badałem całkowity testosteron. Jak ktoś potrafi obliczyć wolny testo na podstawie całkowitego i SHBG to byłbym wdzięczny. Sorka, że się wciąłem w temat ale myślę, że to na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
BANanana
Clomid wzmaga wydzielanie LH które stymuluje jądra do produkcji testosteronu. Ja mam LH ponad normę a testosteron średni. Więc jaki z tego wniosek?


Clomid to syntetyczny słaby estrogen. Dokleja się do receptorów i blokuje dostęp endogennego estradiolu, przez co organizm otrzymuje informacje o niskim poziome estrogenów. W reakcji na to organizm szuka sposobu na zwiekszenie ilości estro do naturalnego poziomu, czyli zwieksza prace jąder które produkują normalnie około 20% puli estrogenu. Jądra przede wszystkim produkują testosteron, który pod wpływem enzymu aromatazy przekształcany jest do estradiolu. Clomid bezpośrednio nie oddziałuje na przysadkę(a przynajmniej nie widziałem badań które by potwierdzały taki bezpośredni wpływ), a tylko pośredni "ukrywając" obecność estrogenów w organizmie.
Pewnie dlatego masz LH ponad normę to twoją jądra słabo reagują na ten hormon. By utrzymać poziom testosteronu na twoim naturalnym poziomie jądra potrzebują większych ilość LH. Brałeś kiedyś HCG w końskich dawkach?(powyzej 2000ui tygodniowo?)


Zmieniony przez - Adramel w dniu 2011-12-06 11:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja po clomidzie czuje sie jak gowno.

powyzej 2000 to konskie dawki? Chodzi Ci o uniewrazliwienie komoek l. w jadrach?

Na poczatku zdarzalo mi sie ze bralem do odbloku i 1000ed i u mnie wszystko ok. Teraz nie przekraczam 1000e2d, chociaz staram sie leciec przez caly cykl 500 2x week,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Andramel wielkie dzięki za sprostowanie. Z tego wynika, że clomid pośrednio oddziaływuje na przysadkę a tym samym na produkcję testosteronu. Czemu pytasz czy brałem HCG w końskich dawkach? Nie brałem.
hm.. jądra słabo reagują na LH? ktoś się jeszcze wypowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej