SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol problemy z oddychaniem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Ostatnio zaauwazylem pol roku temu jak konczylem kuracje z clena nie moglem nabrac do pelna powietrza do pluc.Nic mnie nie bolało ale tak jakby mi brakowalo powietrza.Teraz zapomnialem wziac clena gdzies ze soba i pod wieczór mialem lekkie dusznosci.Czy clen ma jakis wplyw na oddychanie?
Czy zalecane jest stopniowe zejscie z clena dawki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"tylko zapale trawy i czasem popije i to wszystko:) a czy to morzliwe ze uklad nerwowy dochodzi do siebie od 6 lat?"
możliwe, że wcale do siebie nie dochodzi bo nie ma kiedy, skoro i tak chlejesz i jarasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
mój znajomy jak brał duże dawki spiropentu miał duszności. osobiście stosowałem zawsze chiński i raczej takich problemów nie miałem, ale wiadomo, clen jest lekiem na astmę więc na oddychianie silnie oddziaływuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
palisz papierosy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
moze nie tyle males problemy z oddychaniem co przyzwyczailes sie do oddychania na clenie a on to ulatwia poprzez poszerzanie czegostam w plucach czego nazwy nie pamietam tak samo sie dzieje na amfetaminie i efedrynie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Tak samo miałem JAk ziewałem nieumiałm,e nabrac do koncas powietrza woda z nosa łzy w occzach cała noic przez to niespałęm makabra to była Juz zaczynałem myslec ze mam astme Tak miałem po clenie i efce PAmietam jak czesto kiedys niuchałem fete tez tak miałem Bardzo nieprzyjemne .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ja tak tylko po odstawieniu efki mialem kilka razy przed snem
juz sie to nie powtarza
nie mam pojecia dlaczego to tak

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
jest tak dlatyego ze oskrzela sie moga za bardzo zamknac i albo juz na zawsze albo jest to odwracalnie ale trzeba troche czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Dzis rano chcialem ziewnąc i mialem z tym nieciekawy problem probowalem pozniej kilka razy pod rząd ziewnąc nie wiem czemu i nie moglem sie nasycic powietrzem.Czy clen podczas odstawiania odstawiac stopniowo by przyzwyczajac do tego organizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
widzisz tak smao miałękm tylko ze na noc zawsze Korewskie to było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
asd - oskrzela a płuca to zasadnicza róznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
ja tak mam teraz problem z oddychaniem ciagle mi sie chce ziewac ale nie moge do konca tylko co jakis czas ale wtedy jest ulga na chwile
mam to odkad biore scorcha moze jestem uczulony na jakis składnik naszczescie za 10 dni koncze

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok-pomozcie

Następny temat

masowka-co myslicie o tym?

WHEY premium