SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol i co wy na to?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Ciekaw jestem jaką macie opinię o Clenbuterolu. Podobno oprócz palenia tłuszczu działa dobrze na masę. Chętnie poznam opinię kogoś kto brał już ten środek. Ciekaw też jestem jak duża jest amplituda skutków ubocznych. Po Clenbuterolu występuje nerwowość drżenie rąk itp, ale spotkałem się z ludźmi, którzy mieli to przez kilka dni, a inni przez cały cykl (miesiąc).
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Clenbuterol HCL
Dostępność: dobra
Podrabiany: średnio
Dla kobiet: w ostateczności
Dla początkujących: nie nadaje się
Dawkowanie: 20-40 mcg dziennie, niektórzy mogą przetrwać do 160 mcg dziennie,
Skutki uboczne: średnie, ciężkie lub zagrażające życiu!
Zastosowanie: redukcja
Okres półtrwania: 34-39 h, zależy od funkcji nerek i stanu zdrowia [2]
Typowa długość cyklu: 4-6 tygodni
Aromatyzacja: nie
Dawka śmiertelna: 80-180 mg/kg masy ciała u zwierząt [7]

Clenbuterol jest beta2-agonistą, głównie stosowanym w weterynarii. Posiada podobną strukturę do Salbutamolu, jednakże jest bardziej selektywny oraz ok. 100 razy mocniejszy. Po 30 minutach od dostarczenia dawki Clenbuterolu od 80 do 90% substancji aktywnej zaczyna oddziaływać na ciało. Szczyt notuje się po 2-4 h, okno terapeutyczne wynosi 8-12 h. Na Clenbuterolu złapano m.in. Alberto Contadora (zwycięzcę Tour de France w 2010 roku, wkrótce stracił ten tytuł) oraz baseballistę Guillermo Mota. Popularność w kulturystyce notuje się dopiero na lata 80, początek lat 90’ XX wieku."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4851
****a hlopie nie pekaj bralem tego duzo 6-8 dziennie i nic a tluszczyk lecial.za***iscie bezpieczny srodek w morzu guwnianyh steryduw

kaligula
1

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to prawda clen jest b.bezpieczny(efekty uboczne wyst.b.rzadko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Występują wcale nie tak rzadko ale są stosunkowo nie groźne.

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Efekty uboczne po clenie bardzo zadko? Zastanów się co piszesz.Widocznie miałeś doczynienia z tym środkiem tylko na forum.Fatalne samopoczucie, drżenie rąk i pół nocy nie przespane -tak wyglądają pierwsze dwa tygodnie na Clenbuterolu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Zgadza się!

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
U mnie występuje przed wszystkim drżenie rąk. Które mija po ok 5 dniach. Zauważyłem wzrost siły .
1

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Dokładnie , niektorzy pisza o srodkach o ktorych maja male chyba pojecie -clenbutelor wcale nie jest taki bezpieczny , a szczegolnie w dawkach ktore powoduje spalanie tluszczu to lek na astme oskrzelowa a efektywne dawki w kulturystyce to spore przedawkowanie.Trzeba sobie zdac sprawe z tego ze clen dziala nie tylko na miesnie szkiletowe ale rowniez na serce , jelita itd.poniewaz tam rowniez sa receptory wychwytujace clena.
Ja przy dawce 7 tabsow dziennie czulem sie tak fatalnie ze myslalem ze zaraz zjade.Bylo lato , bylem ladnie opalony a kumpele z strachem w ochach mowily mi ze jestem blady jak kreda,tak ze przy tym drzenie rak to maly pikus.
Mam tez do Was pytanie po kiego brac clena jak u cybera sa za***iste termogeniki po ktorych samopoczucie jest swietne a
efekty lepsze , o niebo zdrowsze i chyba jednak tansze?

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Clen jest dobrym srodkiem na podtrzymanie masy po cyklu, notuje sie rowniez niewielki wzrost suchego miesnia. Poza tym jak wiadomo spala tkanke tluszczowa jak rowniez wyciaga wode z organizmu. Aktyalnie jestem na cyklu z clenu jem 2 dni po 4szt., dwa dni przerwy i tak przez dwa tygodnie. Pozniej robie dwa tygodnie przerwy i po tych dwoch tygodniach znowu wchodze na clen przez dwa tygodnie, no a pozniej znowu kuracja.
Pozdrawiam

metrowiec
1

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanko.
Jak byscie mi rozpisali 50tab clenu na zakonczenie cyklu,chodzi mi o podtrzymanie masy?


MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Podalem wyzej.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cena cyklu

Następny temat

testosteron

WHEY premium