SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol "cudowny srodek"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 810
W ostatnim czasie slyszymy coraz częściej o środku który zrewoluncjonował cały sport.. Mowa jest o clenbuterolhydrochlorid..
Środek ten jest w asortymencie wielu zachodnich firm (FA... Thomea...)... Jes bardzo interesujacym preparatem... nie jest
on żadnym hormonem steroidowym... ale tzw...Bronchospasmolytikum i dziala podobnie jak kombinacja
Winstrol-Depot i oxandrolone... Wynikiem zażywania go jest silidny wysokojakościowy przyrost masy mięśniwej...
ktory ciągnie ze sobą stały przyrost siły... Clenbuterol ma w pierwszej linii działanie antykataboliczne tzn redukuje odbudowe bialek z tkanki mięśniowej i z tego względu działa na jej powiększenie... dlatego też nie ma prawie kulturysty ktory by nie
zażywał Clenbuterol pod koniec kuracji anabolicznej aby tę powstającą fazę kataboliczną wyłapać i tym właśnie utrzymać
maksimum zdobytej masy mięsniowej i siły... Dalszym pozytywnym aspektem Clenbuterol jest jego bardzo silne dzialanie na
spalanie tłuszczu: spala tłuszcz "beztrzymania" diety... ponieważ podwyższa temperature ciała i tak zmusz organizm do użycia tłuszczu jako paliwa do jego ogrzania... Jak już wyżej wymieniłem Clenbuterol jest bardzo popularnym wśród kulturystów
zawodowych jak i u wszystkich sportowcow wyczynowych i jest nie do pomyślenia jego nie zażywanie przed zawodami...
Szczególnie intesywne działanie na spalanie tłuszczu osiągnąć można... jeżeli użyjemy kombinacji Clenbuterol Lt - 3 i
preparatem hormonalnym tarczycy cytomel... Poprzez podwyższoną temperaturę ciała pomnaża Clenbuterol działanie saa...
przy równoczesnym braniu... bowiem przemiana materii białka jest podwyższona... Dawkowanie... zależy od wagi ciała można je ( przez mierzenie temperatury ciała ) optymalnie ustawić.. ogólnie biorą atleci 5-7 tabletek dziennie.. czyli 100-120 mikrogram.. Kobiety zadawalają się 80-100 mikrogram dziennie... Ważne jest... że atleta zaczyna branie od jednej tabletki w pierwszym dniu i zwiększa ilość tabletek dziennie o 1... aż do osiągnie swoją maksymalną dawkę...


Po osiągnięciu swojego poziomu istnieją różne schematy zażywania clenbuterolu... które teraz wyjaśnię:

1/ osiągnięcie jak największego spalania tłuszczu
2/ wyrównany stosunek budowy masy mięśniowej siły z równoczesnym spalaniem tłuszczu

dzień: dawkowanie tabletek:
1 1
2 2
3 3
4 4
5 4
6 4
7 4
8 4
9 4
10 4

itp...do dnia 56-70

tabela2

dzień: dawkowanie tabletek:
1 11 1 4
2 12 2 4
3 13 3 przerwa
4 14 4 4
5 15 4 4
6 16 4 przerwa
7 17 4 4
8 18 4 4
9 19 4 przerwa
10 20 4 4

itp...do dnia 56-70

w tabeli 2 zamieszczona jest dwudniowa przerwa... by receptory tkanki mięśniowej można było znowu opróżnić..

Stosowanie clenbuterolu trwa przeważnie 8-10 tygodni... Jak wspomniałem clenbuterol nie jest żadnym preparatem hormonalnym i dlatego nie posiada on działań ubocznych takich jak preparaty hormonalne..Dlatego też..jest on bardzo popularny wśród kobiet..


Możliwym działaniem ubocznym clenbuterolu są:
- pobudzenie
- wzmożona akcja serca
- czasowe drżenie palców
- ból głowy
- zwiększone poceni się
- niemożność spania ew.. skurcze mięśni
- podwyrzszone ciśnienie krwi
- złe samopoczucie

Interesującym jes to że działania uboczne są czasowe i po 8-10 dniach znikają samoistnie.. pomimo iż kuracja trwa nadal...
ogólna zasada brania clenbuterolu

waga: Tabletki: Mgram:
70-80 4 80
80-90 5 100
90-100 6 120
100-110 7 140
>110 7-8 160

zawziete ze strony kulturystyka.cal.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21


czesc,potrzebuje waszej rady...a mianowicie. mam taki problem ze schudłam 53 kilo ,w niecałe 2 lata...przez ostre treningi skóra sie dobrze zregenerowała-wiec nie chodzi mi o rzeźbe,z tym ze chciałabym jeszcze schudnąć tak do 10 kilo...teraz niestety ani treningi ani mało kaloryczne produkty nie wiele pomagają...miałam brać cleo...ale zastanawiam się czy bd odpowiednim preparatem dla mnie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6006
Odświeżam ten temat. Chciałbym sie dowiedzieć co myslicie o podanym w tekscie dawkowaniu clena. Szczególnie interesuje mnie wasze zdanie na temat drugiej wersji. pozdr
1

Jest 2014. Nadal trenuję.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to prawda ze clen pomaga budować tkanke mięśniową? myślałem ze tylko pomaga w spalaniu tłuszczu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jak ktoś zrozumie tą rozpiske to pewnie Ci odpowie
2

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Tak pomoga budować, ale dla szczurów... Człowiek posiada zbyt mało pewnych receptorów, na które oddziałowuje Clen.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
niesamowite bzdury ktoś sobie pozowilił napisać !! Jak Anderseen

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
jeszcze kur....3 sodzidsu dostał !!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
dawki clenu w mg nie wiem czy ktoś by takie przeżył,

P.S. Osobiście stosowałem clen i nie jestem zadowolony z tego środka, może to dlatego że miałem hubei a krążą opinie że tam to nawet clenu może nie być bo sidy konkretne a działanie znikome, odwrotnie jak przy spiropencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 460 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7285
niektóre rzeczy napisane tu o clenie sa fktem;ale zaskoczyło mnie dłuigosc stoswania clenu 8-10tyg. jest to przeciez bezsens poniewaz po ok 2-3tyg.receptory sie wysycaja i praktycznie przestaja reagowac na podawany srodek;a i rozpiska jest do bani,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
Dibo22 spiro uzywales ?i dzialanie jakies calkiem inne pozytywne miales ?

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
rakswek - istnieje cos takiego jak ketotifen(Ketotifenum)..mam dalej mowic czy pofatygujesz sie i znajdziesz sobie info...

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kumpel kombinator :DD

Następny temat

meta+oma+siłabolin

WHEY premium