SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - refleksja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Witajcie jako że jestem już pod koniec mojego cyklu przyszedł czas na Clen ( chińczyk )
Jako że pojawia się dużo negatywnych opinii odnośnie clenu i samych aero po cyklu jakoby że spalają zdobytą masę mięśniową.
Ja opisze co się dzieje u mnie bo to moje 3 podejście pod clen i zawsze reaguję na niego tak samo ( 2 razy nie skończyłem odstawiłem po paru dniach )
Otóż... ja na clenie zwiększam mase... czuję mega pompe i po 6 seriach mam takie skurcze że nie da się już prawie ćwiczyć.
Gdzieś czytałem że coś takiego u niektórych występuje, spotkaliście się z czymś takim?
Oczywiście inne objawy jak drżenie rąk, niepokój oraz wyższa temperatura wsytępują.
Biorę w systemie 10 dni on max 4 tab później 2/2 on/off z ECA.

Co sądzicie o aerobach właśnie po skończonym cyklu oraz o samym clenie.
Dieta 4200kcal, 420g białka, 120g tłuszczu i 380g węgli - dopięta na ostatni guzik.
Aero 30min 140-150bpm trening maks 1,5h ( z aerobami ) 4x w tyg.

Prosiłbym o wypowiadanie osób które miały styczność z clenem i znają go z autopsji a nie osoby które czerpią wiedzę wyłącznie z forum i tylko przepisują to co przeczytali.

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja na clenie to tyle ze się poce pamietam ze jak duzo kawy piłem i bralem clena to mialem przez 2 dni skurcze w przedramieniu ze nie moglem reki rozprostować ale tak to nie czuje specjalnie tego środka. Przy 120-160mcg lekko mi sie rece trzasły ale bez rewelacji ;p celan szamalem balkana

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
z clenem juz mialem troche doczynienia
i powiem tyle ze jakos wrazenia na mnie nie robi, lepiej leci mi fat na kombo yoha+spalacz z duza iloscia kofy. Co do treningow silowych to strasznie ich nie lubie, moje miesnie sa owiele slabsze, szybciej robia sie sflaczale, i skurcze lapia, pompy wiekszej nie odczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Rozumiem Naly że nie lubisz treningów siłowych na clenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
tak
musze trenowac na mneijszym obciazeniu, czasami nawet na mniejszych powtorzeniach a po treningu ledwo co moge uzywac trenowany miesien bo przy kazdym jego uzyciu mnie *****skie skurcze lapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Mam podobnie. Jak brales clen w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Probowalem dwa systemy. Cala dzienna porcja przed treningiem albo przez caly dzien dawka rozbijana na rowne porcje. Ten drugi chyba lepszy byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
chyba ten slin mi nie służy bo sie rozpisałem na temat o który autor nawet nie pytał


ja jak brałem clen to 4 do 5 tygodni non stop i z działania zadowolony byłem wiem że wszyscy piszą 2 tygodnie on 2 off na mnie osobiście lepiej działa długi cykl.Nie lubię tego środka i nie mam jakieś sporej wiedzy w jego stosowaniu wole go dokładać do wina w dawce 40mcg.

clen na pewno usunie wodę którą zdobyłeś na cyklu (o ile zdobyłeś) aeroby podobnie ale są bardzo zdrowe po treningu dał bym BCAA albo małą ilością białka i zrobił aerobowy ja osobiscie leniwy jestem i wole dać 12,5 t3 zamiast aero

no i nic nie przebije efedryny jeśli ma dawać power i fajne samopoczucie



Zmieniony przez - vipssclub w dniu 2011-08-17 12:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
A jakbyscie ustawili w kolejnosci od najmocniejszego pod wzgledem spalania do najslabszego, wg. waszych odczuc
T3, Clen, Yoha, ECA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
t3 nie spala tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Mysle ze gdy trening trwa 1,5h oraz przed nim zjedzona zostala kazeina katabolizm az tak bardzo chya nie jest widoczny. BCAA to podstawaa, kiedys probowalem wrzucac 1g podczas trwania aerobow 1g co 4 min. A jak z teoria palenia miesni przez aeroby wla
snie po cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ph po cyklu na saa?

Następny temat

Prop wino tren t3

WHEY premium