SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen + ECA - parę pytań...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Witam serdecznie,
na dniach zaczynam kuracje odchudzajaca. Nie znalazlem paru rzeczy na forum, ktore sa dla mnie istotne, a mianowicie jaki jest rzeczywisty czas do działania clena i jaki efki?

W sumie trening będzie wygladal tak:
- 2 x dziennie bieganie (po 1 godzinie wczesnie rano przed praca i wieczorem)
- aeroby rano
- normalny trening silowy 3 x w tygodniu
- do tego spora dieta...

Przy wzroscie 174cm waze 90kg. Czesc wypracowana na silowni, no ale nie ukrywam, ze i opona spora, i uda grube.

O ile clen moge sobie podzielic na porcje i brac 2 razy dziennie, o tyle efki troche sie boje lykac 2 szt/dziennie. Pytanie natomiast, czy jesli wezme ja wczesnie rano, to do wieczornego treningu wystarczy...?

Reszte dawkowania jak najbardziej znam, zalezy mi tylko na odpowiedziach na wyzej postawione pytania.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

AFR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
z tym bieganiem to chyba nie wiem czy wytrzymasz
efedryne 2 szt masz na mysli tussipect rozumiem?Jesli tak to 2 tabsy nie zaszkodza nawet dziecku 5-letniemu.

Zmieniony przez - rezun w dniu 2007-11-19 07:56:04

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jeżleli weźmiesz efke rano to do wieczora nie wystarczy. Weź ostatnią efkę ok. godz. 16:00 i nie będzie problemu z zasypianiem. Clen jak wrzucę zaczyna działać po 1 h. a trzyma ok. 5-6 h. później już nie czuję go na płucach. Temperatury mi nie podnosi.
Pozdrawiam.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Nie chodzi o Tussipec dlatego sie obawiam troche..

Z bieganiem powinienem dac rade, wytrzymalosciowka calkiem w porzadku, tym bardziej ze robilem lekki podklad 2 tygodniowy, aby wytrzymac. Dam rade, i tyle.



Zmieniony przez - ToMNR w dniu 2007-11-19 08:52:00

AFR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
to o co chodzi arsan?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Dokladnie tak.

AFR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nikt Ci nie odpowie na jaka dawke efki zareagujesz. Mozesz biegac po jednej tabl albo dopiero po dwoch/trzech

sam musisz wiedziec ile wziasc, zacznij od jedenj o obserwuj organizm

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ja bym zaczal od 2x po pol tabletki dziennie, pol tabl to wkoncu 25mg, zobacz czy dziala jak nie daj po jednej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obawa..

Następny temat

antek + prolo

WHEY premium