SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Clen+T3, Yoha + T3

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 29
Waga 105
Wzrost 198
Obwód ramienia 42
Obwód klatki 109
Obwód uda 65
Obwód talii 95
Staż na siłowni Rok
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) CKD B250 W~30-50 T170 lacznie okolo 2700kcal, ladowanie raz w tygodniu
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Brak
Opisz swój plan treningowy 3x w tygodniu aeroby 60 minut, 2x w tyg split gora/dol + areoby 30minut po treningu, 1x w tygodniu fbw + aeroby 20minut po treningu
Cel cyklu redukcja do 8% bf
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ---
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) okolo 14%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Endomorfik
Stan zdrowia Bez zarzutów
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia Głowa sie przerzedza :D
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Klatka 120
Wysłana -
Witam,
Od jakiegoś czasu usilnie redukuje się z wykorzystaniem diety CKD, schodze z mniej wiecej 26-28% Fatu, aktualnie jestem na okolo 14% ( wedlug badan cliperem), ostatecznym celem ktory chcialbym osiagnac jest zejscie do okolo 8% bf i urzymanie go przez dluzszy okres czasu (czytaj, masa ale z glowa zeby sie zbytnio znowu nie zalac). Srodki ktore juz mam w swojej przydomowej apteczce to clen z ep i yohimbina, zastanawiam sie nad dodatniem do tego zestawienia t3.

Moje pytanie, chcialbym zamknac redukcje w ciagu 6-8 tygodni, czy to realny cel ?
Jak te srodki pogodzic ? Jak z dawkami w takim wypadku ?

AD. Do ankiety, martwy ~140 przysiad podobnie

Zmieniony przez - FullVolume w dniu 2017-06-18 20:09:48
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pokaz aktualne zdjęcie . DlacEgo taki dziwny plan treningowy ? Po co Ci aeroby 60 min ?
Wysłana -
Bazowałem na treningu rozpisanym przez Qaza pod diete ckd, zakldam ze takie ilosci aerobow maja przyspieszyc wejcie w ketoze po ladowaniu.

Zmieniony przez - FullVolume w dniu 2017-06-18 22:19:12
Wysłana -
Nie chce Cię martwić ale w 6 tyg to Ty swojego celu nie osiągniesz
Wysłana -
Nie zmartwiles mnie :) dzisiaj sie caly dzien ladowalem wiec dodatkowo mnie zalalo, yoha tez robi w tej kwesti chyba swoje :P
Tak czy siak szukam jakichs rzeczowych porad, wyjdzie 10 czy 12 tygodni to trudno jakos to przezyje :P do zawodow sie nie szykuje
Wysłana -
Jak długo jesteś na redukcji ?
Wysłana -
Od marca mniej wiecej, w marcu ruszylem z dieta a od kwietnie z treningiem, startowalem z okolo 116kg teraz mam cos okolo 105
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź