SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciuchy z Anglii

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
Witam wszystkich forumowiczów!
Mam dostęp do ciuchów z Anglii, głównie sportowych takich jak np. Everlast,Lonsdale,Nike,Puma są to ciuchy oryginalne i nowe nie żadne podrobki ze stadionu... Sytuacja wygląda następująco brat kupuje zamówiony dresik czy cokolwiek sobie zażyczycie, wysyła mi do Polski a ja wystawiam go na allegro. I tu moje pytanie czy bylyby osoby zainteresowane zakupem? Chce poprostu wiedziec czy jest sens bawic sie w to. pierwsza paczke dostane najprawdopodobniej tuz po nowym roku, tak wiec piszcie, pytajcie, myślę że to dobry pomysł. Wszelkie pytania kierujcie na moje Gadu 10305516 lub poprostu piszcie w poście. Pozdrawiam
Wasz Pituss

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
bluze pumy bym kupił i koszulke everlasta. najlpiej zebys mial zdjęcia ciuchów

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
zdjecia ciuchów bede miał najprawdopodobniej po nowym roku i tak koszulki, bodajze 2 bluzy Everlasta aha mam tez skarpetki pumy stopki. Jezeli ktos chce moge zrobic zdjecia kilku przykladowych ubran ktore dostalem z Anglii. Piszcie dogadamy sie.
Rozmiary to głównie XL-XXL w koncu my forumowicze nie jestesmy mali :D

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
wrzuc zdjecia. jestem zainteresowany

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
zalezy od ceny tam ciuch az takie tanie nie sa a teraz ty musisz zarobic przesylka kosztuje a niewiele osob kupi od ciebie jezeli bedziesz mial taniej o kilka zl niz w sklepie pzdr



Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-12-27 22:34:27

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
Siemaaa

ja najchętniej bym kupił bluzę pumy z tak jakby gąbki ... tak śmieszny, cpieły, miły materiał ;) ... jedną już mam i jest zaj***sta ... w polsce nigdzie nie mogę takich dostać, a właśnie tą co mam to jest a anglii ... jak byś miał to coś takiego to pisz !! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2033
ja bym byl wziol 2 fajne bluzy(rozmiar s lub 164) i 1 spodnie(pas 80) znajdzie sie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 571 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21629
portki ABERCROMBI bojówki wezmę
tylko cenę zapodaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
NOWY SKLEP W OPOLU UL.REYMONTA 3 I POD ADRESEM [www.zibisport.opole.pl] MEGA !!!!DUŻY WYBÓR I ATRAKCYJNE CENY!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam atlas

Wiecej