SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciuchy do biegania - prosba o porade

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
a ja biegam i trenuje w ciuchach rzeczach Nike :)

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Ja raz poszedłem biegać jesienią w normlanych getrach, bawełnianym podkoszulku, koszulce, bluzie i zwykłej czapce. Skończyło się to tak, że po ok. 3 km byłem przepocony, a jak dodatkowo mnie przewiewało to odechciało mi się tego całego biegania ;) To było oczywiście dawno, ale chodzi mi o to, że nie można mówić "biegaj w obojętnie czym z lumpeksu", bo można się zakatować.

Mam teraz odzież i akcesoria z Brubeck (polska firma, ale taka solidna) i bieganie w każdej temperaturze nie sprawia mi żadnego problemu, a wręcz jest przyjemnością :) Szczerze mówiąc wolę to niż męczyć się w letnie upały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Archeolog!!!Patrz na stara date!!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Odzież jest bardzo ważnym elementem treningów, zwłaszcza teraz gdy na dworze jest coraz zimniej. Przygotowując się do wyjścia na trening warto pamiętać o odpowiedniej i ciepłej odzieży. Moim ulubionym sklepem z odzieżą sportową jest Dare2b ich ubrania można kupić https://www.sklep-dare2b.pl/ odzież jest bardzo dobrej jakości, wytrzymała i wygodna. Gorąco polecam na zimne wieczory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 50
Ewentualnie możesz rzucić okiem na https://jejsklep.pl/ bo wyprzedają teraz masę towaru ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scott Aspect 55

Następny temat

Trenig pływacki - wytrzymałość

WHEY premium