SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciuchy do biegania - prosba o porade

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
Hej,
Chce zaczac biegac i prosze o jakies wskazowki przy zakupie ciuchow do biegania. Bylem ostatnio w sklepie dla biegaczy i ceny mnie troche przerazily, kazde portki okolo 200zl.W Hiszpanii w sklepach sportowych widzialem dosc tanie ciuchy firmy Kalenji.W Polsce sie nie natknalem, sa gdzies dostepne ?? Ciuchy na "gore" planuje sobie odpuscic bo nie mam duzo kasy, mysle,ze wystarczy mi stara kurtka, cienka, spoko sie w niej biega.

Szczerze to podoba mi sie to:
http://www.allegro.pl/item457099934_ocieplane_oddychajace_spodnie_biegowe_endi.html

Myslicie,ze to spoko czy jakis szajs ??
Jest w ogole cos na co powinno sie zwracac uwage przy zakupie czy to nic specjalnego ??
1

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Chce zaczac biegac

wnioskuje z tego ze nidgy wczesniej nie biegales (regularnie) i nie jestes na wysokim poziomie, więc nie potrzebnie chcesz wydac kase. ubieraj stary dres i wio

powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
lepiej na początku zainwestować w dobre buty. Ciuchy nie pomogą ci w bieganiu ani nie uchronią przed kontuzjami, a na początku i zresztą nie tylko starczą dresy

Zmieniony przez - iza121 w dniu 2008-10-24 18:24:36

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Ciuchy nie pomogą ci w bieganiu-jak to nie pomogą?czyli według Ciebie można się ubierać jak się chce tak??,nie zgadzam się z Tobą,bo ubranie też jest ważna rzeczą tak samo jak dobre buty,a nie tak jak Ty napisałaś,że na początku dobre buty starczą,ubierać trzeba się odpowiednio do pogody,każdy na swoje możliwości,częstym błędem jest ubieranie się za ciepło,zawsze ychodząc na bieganie, powinieneś odczuwać lekki chłód,bo już na początku biegu ogrzejesz się i nie będzie Ci zimno,nasz organizm w czasie biegu pracuje jak grzejnik,przeważnie mamy nadmiar ciepła,jeśli się ubierzesz za ciepło to będziesz cały mokry(mokra skóra szybciej marznie) a jak Cię zawieje to koniec,przeziębienie murowane.Zawsze trzeba też ubierać się lekko,tzn. nie zakładać jakiś swetrów bo w nich biegać się nie da,załóż jakąś sportową bluzę i już będzie lepiej,a najlepiej jest biegać w materiałach syntetycznych,ubraniach przeznaczonych do uprawiania sportu,np. te spodnie biegowe,które wkleiłeś,tak żeby lepiej było odprowadzane ciepło,kiedy jest naprawdę zimno,minus 10 czy 15 stopni to zakładaj czapkę i rękawiczki,bo przez głowę ucieka 30% ciepła.
pozdr.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
Biegalem wczesniej, ale to bylo raczej jako dodatek do treningu, a teraz chce sie skupic m.in. na bieganiu jako takim.
Buty mam

Chodzi mi o to czy warto na spodnie wydawac 200zl czy moge kupic takie jak te z linka ? Czy jest jakas zauwazalna roznica waszym zdaniem ?? Zwyczajnie nie mam ochoty wydac 60zl na spodnie, a pozniej irytowac sie tym 3 czy 4 razy w tygodniu i po miesiacu wydac 200zl na inne spodnie. To juz od razu wole wydac 200zl i miec z banki.

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Ja na Twoim miejscu bym kupował takie jak z tego linka

Zmieniony przez - Papecik w dniu 2008-10-24 20:10:14

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
http://www.rogelli.pl/spodnie-do-biegania-ventura-pomaranczowo-czerwono-czarne.html

rogelli polecam ta firme sam mam sprzet tej firmy dobrze sie biega;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Kup sobie spodnie z lumpeksu za 5 zł i też będzie dobrze. Nie amsz co z kasą zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
Nie uwazasz ,ze w srodku zimy o godz. 7 moze byc ciut za zimno zeby biegac w spodniach za 5zl ??

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
a ja powiem ze najlepsze zima nie zima sa ortalionowe dresy z siateczka, takie typowe szelesty jak na trzepak :D w nogi zawsze bedzie Ci cieplo bo nimi pracujesz ;)
co do gory to ostatnio zainwestowalem w porzadna bluze do biegania i jest wypas, no ale kosztowala sporo. Do tej pory biegalem w bluzie bawelnianej i tez dawala rade :) pytanie jak w zime by dawala rade - raczej slabo. w takich spodniach jak pokazales nie biegalem, wiec nie wypowiem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
każdy dorzuca swoje 5 groszy,to ja też powiem tak:
nie ma znaczenia 200zł. czy 5zł. jeśli będziesz miał szczęście i znajdziesz w "lumpie"takie spodnie to super.
kolejność:
1-buty
2-ubranie specjalistyczne
3-gadżety(typu pulsometry,nawigacja satelitarna itd.)
sam w miarę biegania będziesz wiedział jak się odpowiednio ubrać by nie zmarznąć lub nie "ugotować się" na wstępie.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scott Aspect 55

Następny temat

Trenig pływacki - wytrzymałość

WHEY premium