SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cisnienie i moj problem:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Witam

Ost. od moze połowy wakacji a moze i dluzej(nie wiem poniewaz wczesniej nie mierzyłem) mam podwyzszone cisnienie na ok. 143:68 puls77...i ciagle mierzac mam podobne...rodzice wysylaja mnie do lekarza ale slyszalem ze wtedy lekarz przepisze jakies tab. od nadcisnienia ktore bede musial brac cale zycie ...dobrze mowie?
Soli itd. duzo w diecie nie mam...magnez wcinam-aspargin pare razy dziennie...widocznie to cos bardziej powaznego...saa nigdy nie bralem...
Aha juz na bilansie jakies pol roku temu tez mial podwyzszone ale pielegniarka uznala ze to z nerwow...a ja teraz sie boje troche bo ost. podobno ktso dostal wylewu w wieku 22 lat...i mial takie jak ja problemy a je lekcewazyl..tez cwiczyl na silowni...a ja mam dopiero 18 lat:(
Z gory dzieki za pomoc...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
aha dodam ze od wakacji mocniej sie poce...mozliwe temu ze jest goraco ale kiedys tak nie mialem...dziwne...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze : waga,wzrost
po drugie : zacznij regularnie mierzyc , podczas nie gadaj nei wierc sie , i nie denerwoj ! aa i nie biegaj przed pomiarem
- co do tabletek to nei martw sie (a pamietaj - ze nawet jak cos trzeba brac to trzeba - ale na pewno nei w twoim przypadku)
nadcisnienie moze byc indukowane przez wiele czynnikow
klopot z nerkami , wady serca , RAA i kilka innych !
18 - lat to jeszcze stosunkowo mlody wiek i cisnienie moze byc czesciowo przez to podwyzszone - stabilizacja organizmu !

co do pocenia - ciepło było !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
z tym wylewem to bez przesady

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Boofi juz problem rozwiazany...to od szlugow...ost. dla testu zapalilem i jakis czas po tym mierzylem bylo wysoki ok 144 na....(nie pamietam juz:) a bez szlugow caly dzien mialem prawie ze idealne...ale dzieki za pomoc i sog

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hmm powiedzmy ze moze byc
nikotyna pobudza - ale co i jak nie pamietam a nie chce ******l wypisywac
niech sobie przypomne ......

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja rzucilem, mi tez fajki wyraznie podnosily cisnienie. Raz dla glupoty chlopaki poczetowali mnie buchem ziolka i na drugi dzien mialem cisnienie 150\100

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
P*I*E*R*D*Ó*Ł powienno być

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Pety+stress zapewne...


.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna A ODCZULANIE

Następny temat

Problem z wyproznianiem sie %-)

WHEY premium