SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cieszyn cieszy!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc! Po przeczytaniu na forum postanowilem sie wybrac do Cieszyna.
Nakupilem wódy i oczywiscie znalazlem sklep pt. Fit Sport.
Po prostu oczoplas cenowy. Kupilem kreatyne z Multipowera 500g za (770 K) to 90 zl.
A tera pytanie: Znacie firme American Muscle?
Kupilem 3kg odzywke serwatkowa o nazwie Protein Power z tej firmy i pytam czy znacie ta firme i co mozecie powiedziec o tej odzywce?

Pozdrowienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Najpierw kupiles, a jak kasa juz wyrzucona to pytasz czy znamy, ja nie znam, ale wciagaj to jak zwykla odzywe bialkowa

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1333
serU mam pytanie. wybieram się też do Cieszyna ale nie wiem czego się spodziewać. Napisz jakie inne produkty można tam dostać (chodzi mi o nazwy producentów). jak pamiętasz napisz też ceny kreatyny innych producentów i ceny odżywek białkowych. Dzieki z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest MLO, Multipower, Weider, SCitec Nutrition, Aminostar,
Cen nie pamietam ale napewno sie oplaca.
Wazne jest to ze do Polski nie mozna wwozic odzywek bo nie maja polskiego atestu, wiec na granicy trza uwazac!!
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
A miales jakies problemy z wwozem odzywek?Pytam sie bo jade do cieszyna pod koniec tygodnia.Ps:nierozumiem , jak te odzywki nie maja atestu w polsce a ja wwoze je na wlasny uzytek to co "ich" to obchodzi , czyzby panstwo troszczylo sie o zdrowie swych "Sportowcow"?Jak tak to *****e bo wode pozwalaja wnosic 1 flach na glowe - bez banderoli-czytaj atestu , no i jak to jest??? ...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem ja wnioslem niezauwazony. Moj kumpel wnosil amino z MLO i sie doczepili. Naszczescie go puscili bo jak by go skasowaki to by byl 100zl w plecy. Najlepiej nie chwalic sie ze ma sie odzywke a jak sie kapna to rznac glupa!
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JECIE RYBY ?

Następny temat

Jak ułożyć dietę na rzeźbę, dla mojej kumpelki.

WHEY premium