SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ciekawe lekarstwa na stawy / kości ;]

Wysłana -
otóż miewałem straszne bóle łokci, a więc po nieustannych katorgach poszedłem z ów problemem do lekarza. wszedłem, pooglądał mnie, "pomacał" i przepisał jakieś preparaty :P no to myślę sobie, że chyba jest nie poważny, żadnego prześwietlenia (oprócz stawów, było jeszcze przedramie, ale to już całkiem inna historia) ani nic, no ale dobra. poszedłem do apteki, zakupilem co miałem zakupic i poszedłem do domu. po 3 dniach stosowania (przy dalszym kontynuowaniu treningu siłowego ! ) były już rezultaty ! ból w stawach zmniejszył się o 60% ! A ów zakupione leki to :

Profenid Gel 25mg/g
Diclac 75 Duo (tabletki)
Glukozamina (w moim wypadku Glucosamine Flex z olimpu)
(Jak stosować wszystkie leki pisze na ulotce )

Oczywiście to taka ciekawostka, może akurat komuś się przyda
Pozdro !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ciekawostka to może być jak przestaniesz już je brać, bądź złapiesz cięższą kontuzję jeszcze przed tym. Co cię skłania do kontynuacji treningu przy przyjmowaniu Dicloduo (bo reszta nie ma większego znaczenia)?
Wysłana -
diclac miałam kiedys na bole miesiaczkowe jeszcze w ogolniaku, słaby i wcale nie pomagał

profenid mialam w jonoferezie na naderwany mięsień
Wysłana -
mniej boli bo uzywasz diclaka, odloz go i zobaczysz efekty popros lekarza o zastrzyki witaminy b12. mi kuracja 10 strzalow pomogla :}
Wysłana -
kradam

a to jak biorę dicloduo to nie powinienem ćwiczyc ? bo tego od lekarza też nie usłyszałem i to mnie też zdziwiło, ale teraz akurat jestem na SD
tzn. jak juz zaczynałem stosować, to jeszcze ćwiczyłem
Wysłana -
Lekarz zdiagnozował prawdopodobnie przeciążanie (stąd brak RTG). Żeby pomóc Twojemu organizmowi sobie z tym poradzić szybciej dał ci leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ale najbardziej pomógłby odpoczynek czego nie robisz. Dodatkowo na znieczuleniu ryzykujesz kontuzję i nie wiadomo co będzie jak przestaniesz brać.
Wysłana -
dobrze że tutaj o tym napisałem bo jeszcze bym kaleką został :P no to teraz jestem na SD i tak nie ćwiczę, będe się dalej kurował, a po SD odstawie lekarstwa i zobacze jak się będą sprawy miały Dzięki kradam za informacje
Wysłana -
a coś takiego na kontuzje się może przydać ???
http://www.allegro.pl/item255551026_mega_hit_z_usa_strong_joint_system_nowosc_.html 
Wysłana -
Mieliście jakieś problemy przy stosowaniu Diclaca? Ja pół dnia spędzam w toalecie .
Wysłana -
a może był ktoś ze stawami u lekarza sportowego?
Wysłana -
Ja u reumatologa byłem .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-08 20:03:13
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź