SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawe lekarstwa na stawy / kości ;]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
otóż miewałem straszne bóle łokci, a więc po nieustannych katorgach poszedłem z ów problemem do lekarza. wszedłem, pooglądał mnie, "pomacał" i przepisał jakieś preparaty :P no to myślę sobie, że chyba jest nie poważny, żadnego prześwietlenia (oprócz stawów, było jeszcze przedramie, ale to już całkiem inna historia) ani nic, no ale dobra. poszedłem do apteki, zakupilem co miałem zakupic i poszedłem do domu. po 3 dniach stosowania (przy dalszym kontynuowaniu treningu siłowego ! ) były już rezultaty ! ból w stawach zmniejszył się o 60% ! A ów zakupione leki to :

Profenid Gel 25mg/g
Diclac 75 Duo (tabletki)
Glukozamina (w moim wypadku Glucosamine Flex z olimpu)
(Jak stosować wszystkie leki pisze na ulotce )

Oczywiście to taka ciekawostka, może akurat komuś się przyda
Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Ciekawostka to może być jak przestaniesz już je brać, bądź złapiesz cięższą kontuzję jeszcze przed tym. Co cię skłania do kontynuacji treningu przy przyjmowaniu Dicloduo (bo reszta nie ma większego znaczenia)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
diclac miałam kiedys na bole miesiaczkowe jeszcze w ogolniaku, słaby i wcale nie pomagał

profenid mialam w jonoferezie na naderwany mięsień

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 612
mniej boli bo uzywasz diclaka, odloz go i zobaczysz efekty popros lekarza o zastrzyki witaminy b12. mi kuracja 10 strzalow pomogla :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
kradam

a to jak biorę dicloduo to nie powinienem ćwiczyc ? bo tego od lekarza też nie usłyszałem i to mnie też zdziwiło, ale teraz akurat jestem na SD
tzn. jak juz zaczynałem stosować, to jeszcze ćwiczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Lekarz zdiagnozował prawdopodobnie przeciążanie (stąd brak RTG). Żeby pomóc Twojemu organizmowi sobie z tym poradzić szybciej dał ci leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ale najbardziej pomógłby odpoczynek czego nie robisz. Dodatkowo na znieczuleniu ryzykujesz kontuzję i nie wiadomo co będzie jak przestaniesz brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
dobrze że tutaj o tym napisałem bo jeszcze bym kaleką został :P no to teraz jestem na SD i tak nie ćwiczę, będe się dalej kurował, a po SD odstawie lekarstwa i zobacze jak się będą sprawy miały Dzięki kradam za informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mieliście jakieś problemy przy stosowaniu Diclaca? Ja pół dnia spędzam w toalecie .
1

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
a może był ktoś ze stawami u lekarza sportowego?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja u reumatologa byłem .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-08 20:03:13

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców. Pomóżcie

Następny temat

Kolka czy coś poważniejszego???

Wiecej