SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciasto owsiane z lodami proteinowymi

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Ciasto_owsiane_z_lodami_proteinowymi-a2201.html
Mam na imię Sylwia i jestem uzależniona od płatków owsianych - dlatego wciskam je gdzie się da :) banalne ciasto z owocami i lody proteinowe. czego chcieć wiecej? Kawy :)







1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to ciacho to mój faworyt przepisów w ostatnim czasie miałem robić we wtorek ale brakło czasu, ale w weekend wleci to i fotkami się pochwalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
no to czekam. ja też robie przynajmniej raz w tyg. ze sliwkami, morelami, z mixem owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
było, ale zdjęć niestety nie zrobiłem - jest mega w ten weekend powtórzę i tym razem postaram się o zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
było, ale zdjęć niestety nie zrobiłem - jest mega w ten weekend powtórzę i tym razem postaram się o zdjęcia

czekam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w końcu doczekało się zdjęć nie chciało mi się mielić płatków na mąkę i wsypałem jaglanej.... strasznie się kruszyło, ale niezmiennie było pyszne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
w końcu doczekało się zdjęć nie chciało mi się mielić płatków na mąkę i wsypałem jaglanej.... strasznie się kruszyło, ale niezmiennie było pyszne




Idealne :) ja się zabieram jutro do 8 przepisów :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog czerwca 2018-wyniki

Wiecej