SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Ciasteczka owsiane

Wysłana -
Skład i BTW

Btw będzie ciut mniejsze bo ksylitol ma ok 2,4 kcal na 1 g węgli

Ogólnie to dałem 2 szklanki płatków i półtorej mąki ryżowej, ważąc pi razy oko wyszło po 250g.
Wszystkie suche składniki wymieszać ze sobą, rodzynki były spore to je posiekałem, migdały kupiłem pocięte w paski, Ogólnie bakalii ma być ok 200g. Czekoladę w blenderze pokruszyłem.
Masło rozpuścić dodać do suchych składników razem z jajami (3 jaja) i dobrze wymieszać.

Ja do formowania użyłem takiego kuła z tworzywa sztucznego i dobrze je ugniotłem w formie więc były zbite.

Piec ok 8-10 minut termoobieg grzałka góra dół 170 stopni, u mnie coś ten termoobieg słaby jest więc po 5 minutach zamieniłem górną tackę z dolną bo górna mocniej przypieka. Wyszło mi 16 ciastek

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-03 19:41:11
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
super, do tego coś białkowego i niech ludzie nie narzekają że ciężko kalorie nabijać :)
chociaż domowe/zdrowe ciastka sycą więc i na redukcji można wcisnąć :)
Wysłana -
bardzo fajne te ciasteczka lekko je podrasuję pod siebie skład i myślę, że je wprowadzę
Wysłana -
Anubis szalejesz
Wysłana -
Mniam, wyglądają mega I dobry patent z kołkiem gdzieś nawet mam takie do formowania ciasteczek, ale dużo mniejsze.
Wysłana -
Kiedyś jak go nie miałem, to wyciąłem z opakowania lodów, okrągłych, na górze nieraz są wzmacniane opakowania .

A teraz u chinczyka taką praskę sobie zamówiłem
Wysłana -
Fajna sprawa, przydaje się Jak widać, nie tylko na ciasteczka !
Wysłana -
DJ_DoDo
bardzo fajne te ciasteczka lekko je podrasuję pod siebie skład i myślę, że je wprowadzę

od razu tez o tym pomyslalem, kilka modyfikacji i bedzie jak talala :D
Wysłana -
anubis84
Kiedyś jak go nie miałem, to wyciąłem z opakowania lodów, okrągłych, na górze nieraz są wzmacniane opakowania .

A teraz u chinczyka taką praskę sobie zamówiłem

Fajna sprawa, na alli kupowales?
Wysłana -
Tak jest, niecałego dolca chyba dałem

jeszcze wziąłem takie coś co burgery można faszerwoane robić
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź