SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ciężka praca fizyczna, a trening

Wysłana -
Witam. Od miesiąca mam nowa prace fizyczna - na magazynie,temp. W środku pokazuje nawet ponad 35°c i w tym upale przezucam co noc min. 50-60ton paczek. Wracam rano do domu, wykończony, bez si do ćwiczeń.. Tracę motywację.. Przed rozpoczęciem tej pracy trzymałem dietę, regularnie ćwiczyłem - wazylem wtedy 105kg!
Teraz - spadlem do 90kg.. Z tego upału w pracy nie mam nawet chęci trzymać diety..
Więc, czy widzicie u mnie jakaś szansa, by mięsnie znowu zaczęły rosnąć?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy mięśniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie nie
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Wysłana -

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy miesniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie brak
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Wysłana -
Wrzuć zrzut diety bo czesto jest tak że za brakiem sił stoi kiepska dieta

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Z tym będzie problem. Jestem w trakcie przeprowadzki, moja kobieta pochowala wszystko do kartonów..
Wysłana -
Odkąd tam pracuje, brakuje mi apetytu.. mało jem.. Zmuszać się do jedzenia?
Wysłana -
Moja dieta w obecnej sytuacji sutuacji leży..
Wysłana -
skoro dieta leży to nie dziw sie że czujesz się jak się czujesz - jak dieta dopięta i dobrze ulożona ( urozmaicona )to raczej nikt nie narzeka na brak apetytu i nikt nie je na sile i ni emusi w siebie wciskac jedzenia .
Wysłana -
No to musisz się wstrzymać do momentu, aż będziesz w stanie sensownie jeść bo jeśli nie dojadasz, a masz pracę fizyczną plus trening siłowy to tutaj przyrostów żadnych nie będzie.
Wysłana -
Witajcie. Jestem kobietą Rafała. jego problem widzę w jego głowie.. Próbuję go zmotywować,czytam, szukam, przygotowuje posiłki, staram się nakierowac go na jakikolwiek sposób, by się chociaż przekonał czy minimalnie mniej czuje się zmęczony itp. Przestaje widzieć w czymkolwiek sens.. Potrzeba mu chyba dobry zj** ;) Pozdrawiam Kasia
Wysłana -
wstawcie zrzut diety i zobaczy się czy wlaśnie tu nie jest problem główny bo narazie to takie gdybanie tylko zostaje
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź