SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężka praca fizyczna, a trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Witam. Od miesiąca mam nowa prace fizyczna - na magazynie,temp. W środku pokazuje nawet ponad 35°c i w tym upale przezucam co noc min. 50-60ton paczek. Wracam rano do domu, wykończony, bez si do ćwiczeń.. Tracę motywację.. Przed rozpoczęciem tej pracy trzymałem dietę, regularnie ćwiczyłem - wazylem wtedy 105kg!
Teraz - spadlem do 90kg.. Z tego upału w pracy nie mam nawet chęci trzymać diety..
Więc, czy widzicie u mnie jakaś szansa, by mięsnie znowu zaczęły rosnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Można zapewne i w późniejszym wieku, ale tak jak pisałem, jest to bardzo ciężkie i wymaga mądrego podejścia zmieszanego z samozaparciem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Płeć: Mężczyzna

Wiek: 34

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy mięśniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie nie
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Płeć: Mężczyzna

Wiek: 34

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy miesniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie brak
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Wrzuć zrzut diety bo czesto jest tak że za brakiem sił stoi kiepska dieta

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Z tym będzie problem. Jestem w trakcie przeprowadzki, moja kobieta pochowala wszystko do kartonów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Odkąd tam pracuje, brakuje mi apetytu.. mało jem.. Zmuszać się do jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Moja dieta w obecnej sytuacji sutuacji leży..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
skoro dieta leży to nie dziw sie że czujesz się jak się czujesz - jak dieta dopięta i dobrze ulożona ( urozmaicona )to raczej nikt nie narzeka na brak apetytu i nikt nie je na sile i ni emusi w siebie wciskac jedzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No to musisz się wstrzymać do momentu, aż będziesz w stanie sensownie jeść bo jeśli nie dojadasz, a masz pracę fizyczną plus trening siłowy to tutaj przyrostów żadnych nie będzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 697
Witajcie. Jestem kobietą Rafała. jego problem widzę w jego głowie.. Próbuję go zmotywować,czytam, szukam, przygotowuje posiłki, staram się nakierowac go na jakikolwiek sposób, by się chociaż przekonał czy minimalnie mniej czuje się zmęczony itp. Przestaje widzieć w czymkolwiek sens.. Potrzeba mu chyba dobry zj** ;) Pozdrawiam Kasia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
wstawcie zrzut diety i zobaczy się czy wlaśnie tu nie jest problem główny bo narazie to takie gdybanie tylko zostaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań od początkującego

Następny temat

Trening FBW własny proszę o ocene, czy już zmienić ?

WHEY premium