SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ciężka praca fizyczna, a trening

Wysłana -
Znam wiele osób mających podobną prace. Da sie w takich warunkach budować mase ale potrzeba samozaparcia, badzmy szczerzy.
Wysłana -
Pikus83
Witajcie. Jestem kobietą Rafała. jego problem widzę w jego głowie.. Próbuję go zmotywować,czytam, szukam, przygotowuje posiłki, staram się nakierowac go na jakikolwiek sposób, by się chociaż przekonał czy minimalnie mniej czuje się zmęczony itp. Przestaje widzieć w czymkolwiek sens.. Potrzeba mu chyba dobry zj** ;) Pozdrawiam Kasia

No to my w tym nie pomożemy możesz jedynie Ty go ochrzanić a poważnie to czasem w zmęczenie siedzi w głowie i trzeba je przezwyciężyć, ale przede wszystkim trzeba jeść i spać bez tego nie ma zmiłuj organizm w końcu powie dość.
Teraz mam gościa 35lat praca na 3 zmiany fizyczna, rodzina. Odpowiednio je, w miarę możliwości śpi i rośnie.
Wysłana -
Przeczekaj ten upalny okres, wtedy moze wróci apetyt.
Wysłana -
Pewnie tutaj jest właśnie pies pogrzebany. Wysoka temp daje sygnał naszemu ciału jak w przypadku termogenezy. Hamuje laknienie
Wysłana -
Sam pracuje fizycznie po 12h, wracając do domu bez chęci na trening, na cokolwiek ale spinam się i co mam zjeść jest zjedzone, treningi na 100%. Wyłap porządna motywację, znajdź idola i powiedz sobie ze tez tak będziesz wyglądać mi osobiście daje to kopa do tego porządna muzyka i chęci wracają. A więc do działania, pod żadnym pozorem się nie poddawaj! :)
Wysłana -
moj znajomy rowniez pracuje ciezko fizycznie przy ukladaniu kostki brukowej, dodatkowo chodzi na trening MMA i na silownie, a czasem nocami na brami dodatkowo i jakos daje rade chlopak
Wysłana -
Chociaż nie oszukujmy sie, w pewnym wieku będzie juz bardzo ciezko. Mam podopiecznego po 40 tce, ktory pracuje fizycznie i on nie wyobraża sobie treningów bez wspomagania.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-08-06 22:57:42
Wysłana -
Na pewnym etapie przeciążenia treningiem i życiem codziennym ta regeneracja może kuleć, ale myślę, że do 45lat spokojnie można utrzymać przyzwoitą formę.
Wysłana -
Można zapewne i w późniejszym wieku, ale tak jak pisałem, jest to bardzo ciężkie i wymaga mądrego podejścia zmieszanego z samozaparciem.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź