SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chwytane-Wrocław.

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Jodan z działu Grappling.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Mam takie pytania do trenujących we Wrocławiu. Czy w jakimś klubie jest możliwość treningu w weekendy ? Najlepiej jak by to było bjj ale może być również coś innego chwytanego Bo nie jestem z Wrocka, a w tygodniu nie dam rady dojeżdżać :-/
A drugie pytanie to czy jakaś sekcja ma zajecia w wakacje ?? Najlepiej jak by to był jakiś klub mma/vale tudo, ewentualnie jakieś chwytane


Zmieniony przez - ChudyCK w dniu 2006-05-16 15:39:36

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sobote jest aż i tylko wolna mata i oczywiscie siłownia do dyspozycji chyba,ze przyjmujac piatek wieczorem(20.30)jako weekend.Wiecej info na stronie : [www.bjj.wroclaw.pl] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Ok. Dzięki za odpowiedź. Piątek w raczej by mi odpowiadał. A na wolnej macie jest jakiś trener?? Są tylko sparingi czy jeszcze ćwiczycie jakieś techniki?? Noi rozumiem, że teraz przed wakacjami chyba nie ma sensu przychodzić, bo już nie ma nikogo początkującego?

Pytanie o treningi w wakacje, dalej aktualne

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak bedzie na wakacjach ,bo jeszcze do niech troche czasu ,a jesli chodzi o sobote to czesto jest na niej trener i chetnie Ci cos pokaze ,a zazwyczaj kulamy sie cwiczac to co przez tydzien było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Ok. Dzięki Niestety nie mam abona, żeby dać Ci soga

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Odświerzam .. Bo pytanie wciąż aktualne. Wie juz ktoś czy we Wrocławiu w wakacje będę jakieś treningi stylów chwytanych??

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
Dolacze sie do pytania. Czy w bjj.wroclaw.pl (nie znalazlem nazwy klubu) beda odbywac sie zajecia w okresie wakacyjnym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak chyba raczej tak ,ale trzeba sledzic strone internetowa klubu ktora jest czesto aktualizowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
O wielkie dzięki za wiadomość Łap soga

Niestety w tym dziale już nie mogę ale dam w innym

Zmieniony przez - ChudyCK w dniu 2006-06-20 21:28:47

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba w Lipcu jednak nie bedzie treningów poniewaz sala ma byc remontowana ,ale napisze co i jak ,gdy pojde na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
szkoda :/ w czwartek mialem isc po raz pierwszy zobaczyc co i jak. Jak juz bedziesz wiedzial to napisz ile bedzie trwala przerwa. Ehh co ja bede robil przez wakacje...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trasy biegowe

Następny temat

Profile

WHEY premium