SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chul Soon - Koreański Schwarzenegger

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1206
Mówią o nim "Koreański Schwarzenegger". 32-letni Hwang Chul Soon z Korei Południowej to człowiek, który przez kilkanaście lat katorżniczej pracy na siłowni wyrzeźbił na swoim brzuchu nie sześcio, ale ośmiopak.



Jako 20-latek Chul Soon był chudy i nieśmiały. Po cichu marzył, aby ludzie traktowali go z respektem. To wtedy zaczął treningi siłowe. Od dwunastu lat nie zaprzestał ich ani na chwilę. Dziś wyrazy szacunku spływają do niego z całego świata, a armia jego fanów na Instagramie liczy prawie 330 tysięcy!



Najbardziej imponującą częścią ciała koreańskiego kulturysty jest bez wątpienia jego brzuch. Podczas, gdy większość planów treningowych mówi o tym, jak wyrzeźbić sobie sześciopak, nasz bohater może pochwalić się... ośmiopakiem i z całą pewnością powiedzieć że w całej Korei nikt nie ma lepszego brzucha.

"Pracowałem nad mięśniami brzucha przez lata i oto efekt. Muszę jednak nadal pracować, bo utrzymanie takiego wyglądu ciała wcale nie jest łatwe" - przyznaje w rozmowie z telewizją Barcroft TV.

"Dawniej robiłem nawet 3000 brzuszków każdego dnia. Teraz, gdy o kulturystyce wiem o wiele więcej, spędzam mniej czasu powtarzając w nieskończoność te same ruchy, za to bardziej dbam o dietę. To daje o wiele lepsze efekty. Wciąż jednak robię brzuszki i ćwiczenia na te partie ciała co dwa dni. Poświęcam temu od pół godziny do godziny" - zdradza.

"Na początku mojej drogi ważyłem zaledwie 57 kilogramów. Ciężko jednak pracowałem nad swoim ciałem i dziś (przy wzroście 175 cm - przyp. red) ważę 100 kilogramów. Odkąd jestem większy, ludzie traktują mnie z większym szacunkiem. Nazywają mnie Azjatycką Sensacją, Azjatycką Dumą albo Koreańskim Schwarzeneggerem" - cieszy się.

Jego wysokoproteinowa dieta zawiera brązowy ryż, banany, szejki białkowe i suplementy. Chul potrafi dziennie zjeść półtora kilo kurczaka, gdyż je posiłek co trzy godziny. Każdego miesiąca wydaje na odpowiednie odżywianie około pięciuset dolarów.

Jak sam twierdzi, jest pierwszym Koreańczykiem, który wziął udział w międzynarodowych konkursach dla kulturystów. Ostatnio w lipcu na zawodach w Las Vegas otrzymał tytuł "Musclemania Universe Pro Champion".

Patrząc z perspektywy czasu, nawet przez chwilę nie żałuje swojego wyboru. Co więcej, zachęca młodzież, by szła w jego ślady: "Wszystko, czego potrzebujecie to miejsce do treningu i lustro. Możecie ćwiczyć gdzie chcecie i kiedy chcecie. Na początku ludzie będą w was wątpić - więc musicie wytrwać" - radzi.

Podkreśla również, że efekty jakie uzyskał zawdzięcza długoterminowemu planowi treningowemu.

"Nigdy nie brałem sterydów. To ciało zawdzięczam dwunastu latom ćwiczeń. Należy pracować wytrwale, krok po kroku, dopóki nie osiągniesz celu - pięknego ciała, o jakim zawsze marzyłeś" - przyznaje Koreańczyk.



Chul obecnie prowadzi własną siłownię, pracuje jako instruktor fitness oraz model, ale jego zawodowe plany sięgają znacznie dalej. Chce przenieść swój biznes do Chin i Stanów Zjednoczonych, a na scenie kulturystycznej zamierza pozostać jeszcze przez dekadę.



















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386




Posiłki kosmos. Ciekawe, że większość posiłków popija sobie Chamisul Soju (te zielone buteleczki). A taki napój zawiera ok. 18% alkoholu.


Zmieniony przez - Nobody41 w dniu 2017-12-30 21:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
KrynasPP

Podkreśla również, że efekty jakie uzyskał zawdzięcza długoterminowemu planowi treningowemu.

"Nigdy nie brałem sterydów. To ciało zawdzięczam dwunastu latom ćwiczeń. Należy pracować wytrwale, krok po kroku, dopóki nie osiągniesz celu - pięknego ciała, o jakim zawsze marzyłeś" - przyznaje Koreańczyk.



następny natural

skąd ten skopiowany tekst i bzdury w nim wypisane?

Sam gość na pewno charakteryzuje sie nieprzeciętną sylwetką, ale zarazem dość specyficzną. Nie wygra nią żadnych poważniejszych zawodów, pamiętam ,ze widziałem go w jakimś bardzo ciekawym układzie dowolnym.

ale już te brednie o naturalności ,itp powoli mdli człowieka jak czyta takie historie, najgorsze , że jego młodzi fani i zaślepieni w idola ludzie (jak to ma miejsce w wielu innych przypadkach) będą w to wierzyć, na kurze i ryżu +12 lat treningów zbudował taką sylwetkę , oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Banan

następny natural

skąd ten skopiowany tekst i bzdury w nim wypisane?


z męskiego pudelka interia => TUTAJ

Soon, Ulisses, Seid - wszyscy naturale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
KrynasPP - źródła już nie łaska podać?

po pierwszych zdaniach widać, że to pisał jakiś marny redaktorzyna , naturalnie sylwetka spoko %)
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1206
Najlepsze jest to ze startuje i wygrywa w zawodach dla naturali, tekst skads tam przykopiowany ale troche przerobiony, gownianych zrodel nie powielam, wystarczy sam tekst a temat ma na celu rozpoczecie ogolnego tematu o tym osobniku i zostaly tu podane informacje ktore glownie mozna o nim znalezc, a co do witaminy S. Powiedz mi ktory kulturysta czy startujacy powie ci ze bierze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Nikt nie musi mówić i się tym obnosić, ale najgorsze jest robienie z ludzi idiotów takimi wypowiedziami ,jak zacytowany powyzej przeze mnie fragment. O ile to w ogóle jego słowa, a nie redaktorka tworzącego ten opis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1206
Jego jego, zreszta i tak Slodkiewicza i jego 16kg miesni w 3 tygodnie dzieki hmb nikt nie przebije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
Prze Chul z gościa jak na azjate fantastycznie ,ale faktycznie tekst troche uwłacza zdrowemu rozsądkowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Urbański - kulturysta nie żyje.

Następny temat

Śladami Arnolda,czyli wizyta w muzeum w Thal

Wiecej