SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Chul Soon - Koreański Schwarzenegger

Wysłana -
Mówią o nim "Koreański Schwarzenegger". 32-letni Hwang Chul Soon z Korei Południowej to człowiek, który przez kilkanaście lat katorżniczej pracy na siłowni wyrzeźbił na swoim brzuchu nie sześcio, ale ośmiopak.Jako 20-latek Chul Soon był chudy i nieśmiały. Po cichu marzył, aby ludzie traktowali go z respektem. To wtedy zaczął treningi siłowe. Od dwunastu lat nie zaprzestał ich ani na chwilę. Dziś wyrazy szacunku spływają do niego z całego świata, a armia jego fanów na Instagramie liczy prawie 330 tysięcy!Najbardziej imponującą częścią ciała koreańskiego kulturysty jest bez wątpienia jego brzuch. Podczas, gdy większość planów treningowych mówi o tym, jak wyrzeźbić sobie sześciopak, nasz bohater może pochwalić się... ośmiopakiem i z całą pewnością powiedzieć że w całej Korei nikt nie ma lepszego brzucha.

"Pracowałem nad mięśniami brzucha przez lata i oto efekt. Muszę jednak nadal pracować, bo utrzymanie takiego wyglądu ciała wcale nie jest łatwe" - przyznaje w rozmowie z telewizją Barcroft TV.

"Dawniej robiłem nawet 3000 brzuszków każdego dnia. Teraz, gdy o kulturystyce wiem o wiele więcej, spędzam mniej czasu powtarzając w nieskończoność te same ruchy, za to bardziej dbam o dietę. To daje o wiele lepsze efekty. Wciąż jednak robię brzuszki i ćwiczenia na te partie ciała co dwa dni. Poświęcam temu od pół godziny do godziny" - zdradza.

"Na początku mojej drogi ważyłem zaledwie 57 kilogramów. Ciężko jednak pracowałem nad swoim ciałem i dziś (przy wzroście 175 cm - przyp. red) ważę 100 kilogramów. Odkąd jestem większy, ludzie traktują mnie z większym szacunkiem. Nazywają mnie Azjatycką Sensacją, Azjatycką Dumą albo Koreańskim Schwarzeneggerem" - cieszy się.

Jego wysokoproteinowa dieta zawiera brązowy ryż, banany, szejki białkowe i suplementy. Chul potrafi dziennie zjeść półtora kilo kurczaka, gdyż je posiłek co trzy godziny. Każdego miesiąca wydaje na odpowiednie odżywianie około pięciuset dolarów.

Jak sam twierdzi, jest pierwszym Koreańczykiem, który wziął udział w międzynarodowych konkursach dla kulturystów. Ostatnio w lipcu na zawodach w Las Vegas otrzymał tytuł "Musclemania Universe Pro Champion".

Patrząc z perspektywy czasu, nawet przez chwilę nie żałuje swojego wyboru. Co więcej, zachęca młodzież, by szła w jego ślady: "Wszystko, czego potrzebujecie to miejsce do treningu i lustro. Możecie ćwiczyć gdzie chcecie i kiedy chcecie. Na początku ludzie będą w was wątpić - więc musicie wytrwać" - radzi.

Podkreśla również, że efekty jakie uzyskał zawdzięcza długoterminowemu planowi treningowemu.

"Nigdy nie brałem sterydów. To ciało zawdzięczam dwunastu latom ćwiczeń. Należy pracować wytrwale, krok po kroku, dopóki nie osiągniesz celu - pięknego ciała, o jakim zawsze marzyłeś" - przyznaje Koreańczyk.Chul obecnie prowadzi własną siłownię, pracuje jako instruktor fitness oraz model, ale jego zawodowe plany sięgają znacznie dalej. Chce przenieść swój biznes do Chin i Stanów Zjednoczonych, a na scenie kulturystycznej zamierza pozostać jeszcze przez dekadę.Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
KrynasPP

Podkreśla również, że efekty jakie uzyskał zawdzięcza długoterminowemu planowi treningowemu.

"Nigdy nie brałem sterydów. To ciało zawdzięczam dwunastu latom ćwiczeń. Należy pracować wytrwale, krok po kroku, dopóki nie osiągniesz celu - pięknego ciała, o jakim zawsze marzyłeś" - przyznaje Koreańczyk.następny natural

skąd ten skopiowany tekst i bzdury w nim wypisane?

Sam gość na pewno charakteryzuje sie nieprzeciętną sylwetką, ale zarazem dość specyficzną. Nie wygra nią żadnych poważniejszych zawodów, pamiętam ,ze widziałem go w jakimś bardzo ciekawym układzie dowolnym.

ale już te brednie o naturalności ,itp powoli mdli człowieka jak czyta takie historie, najgorsze , że jego młodzi fani i zaślepieni w idola ludzie (jak to ma miejsce w wielu innych przypadkach) będą w to wierzyć, na kurze i ryżu +12 lat treningów zbudował taką sylwetkę , oczywiście
Wysłana -
Banan

następny natural

skąd ten skopiowany tekst i bzdury w nim wypisane?


z męskiego pudelka interia => TUTAJ

Soon, Ulisses, Seid - wszyscy naturale
Wysłana -
KrynasPP - źródła już nie łaska podać?

po pierwszych zdaniach widać, że to pisał jakiś marny redaktorzyna , naturalnie sylwetka spoko %)
Wysłana -
Usunięty przez ASNF za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez ASNF za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Najlepsze jest to ze startuje i wygrywa w zawodach dla naturali, tekst skads tam przykopiowany ale troche przerobiony, gownianych zrodel nie powielam, wystarczy sam tekst a temat ma na celu rozpoczecie ogolnego tematu o tym osobniku i zostaly tu podane informacje ktore glownie mozna o nim znalezc, a co do witaminy S. Powiedz mi ktory kulturysta czy startujacy powie ci ze bierze?
Wysłana -
Nikt nie musi mówić i się tym obnosić, ale najgorsze jest robienie z ludzi idiotów takimi wypowiedziami ,jak zacytowany powyzej przeze mnie fragment. O ile to w ogóle jego słowa, a nie redaktorka tworzącego ten opis
Wysłana -
Jego jego, zreszta i tak Slodkiewicza i jego 16kg miesni w 3 tygodnie dzieki hmb nikt nie przebije
Wysłana -
Prze Chul z gościa jak na azjate fantastycznie ,ale faktycznie tekst troche uwłacza zdrowemu rozsądkowi
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź