SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudy z niewielkim brzuchem / skinnyfat - proszę o diagnozę

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Witam, mam 19 lat, 186 cm wzrostu i ważę około 73 kg. Od 7 tygodni (3 razy/tydzień) ćwiczę na siłowni (trening obwodowy/masowy), od 3 tygodni biorę również kreatynę i robię a6w. Ubiegłe 2 tygodnie skakałem na skakance w celu poprawienia kondycji, w tym tygodniu zacząłem biegać (planuję 3 razy/tydzień w inne dni niż siłownia po ~60 minut).

Zdjęcia powiększone po kliknięciu!

Posiadam taki oto brzuch:


Tak wygląda z boku:


Tak wygląda ściskana przeze mnie 'pseudo-oponka' na nim:



Tak wygląda sam brzuch, gdy się pochylam:


Głównie nurtującym mnie pytaniem, jest dlaczego mój brzuch jest tak wydęty w dolnej części? Czy wspomniana oponka to rzeczywiście tłuszcz, czy woda? Jeśli tłuszcz, to ile jest go % na oko? Niewątpliwie chciałbym się go pozbyć i nie wiem, ile mniej więcej czasu może mi to zająć.

Jeśli chodzi o dietę, to nie mam konkretnej, staram się jeść dużo białka (np smażone bez tłuszczu piersi z kurczaka), nie opycham się, fast-foody zdarza mi się zjeść sporadycznie (raz w tygodniu) i jak już to też jest to jakiś kurczak.

Zmieniony przez - lemon066 w dniu 2014-06-11 20:20:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
poczytaj założenie działu
a6w odpuść
ogólnie to musisz dopiąć dietę bo bez niej nic nie zrobisz
na oko to nikt ci nic nie powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Brak podstawowej wiedzy na temat odżywiania oraz treningu. Zacznij od zapoznania się z podwieszonymi tematami w działach Odżywianie/Odchudzanie/Trening dla początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9669
Czy tłuszcz? Złap w palce i się dowiedz. Z tą oceną % bfa to chyba nie piszesz serio, skoro wstawiłeś zdjęcia samego brzucha. Dieta to troche ściślejsza kontrola nad tym co jesz niż to co robisz teraz, jeśli nie chcesz się tym zainteresować to nie ma co :)

Zmieniony przez - turboj w dniu 2014-06-11 23:51:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

okno żywienia

Następny temat

Redukcja - 3 miesiąc w połowie - posiłkowanie doświadczeniem

Wiecej