SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudy i nie byk- pomocy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK wszystko zawarlem w temacie. Dajcie mi rade jak to zmienic. Odrzywiam sie dobrze cwicze ostro i stosowalem Mass4000 (na mnie dzialal jak srodek przeczyszczajacy). Podobno Kreatyna czyni cuda jak i ile brac? A moze jest cos mocniejszego(nie dbam o fundusze), glownie chce powiekszyc KLATE!

Z gory wielkie dzieki- jak zadziala kazdy ma po piwie!!

Aha nie piszcie nic o sterydach troszke zawczesnie sie poddawac.

Peace4all!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Długo ćwiczysz?
Jak się odżywiasz?(ilość i rodzaje posiłków)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, jesli chodzi o kreatyne to polecilbym ci MEGABOLU Total Creatin 250g za nie cale 50 zl!!! Jest jedna z najtanszych kreatyn i jedna z najlepszych!! Biez ją najlepiej razem z dwoma lyzkami(malymi) Glukozy (1,80 zl w kazdym sklepie spozywczym) Biez ja tak jak ci zalecili na opakowani czyli 5 g dziennie na czczo, lub po silowni.
Najwieksze efekty dostaniesz stosujać kreatyne Z HMB (jeden z jadrozszych sumplementow dostepnych na rynku).

Aha po tej kreatynie prawie codzien lece do klopa - WARTO!

bzzzzzzz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
co ty mu polecasz ?
MEGABOLA?
nielepiej kupić od cybera HDT 500g. za 100 z hakiem?
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jem 3 porzadne posilki(kurczaki, makarony, platki owsiane itp.) Pozatym dojadam pomiedzy kanapkami, cwicze 4 razy w tygodniu ponad godz.
Mialem tez trenera i wiem jak ciwczyc.
Jedynym problemem jest moje cialo ktore nie chce zbytnio rosnac, zwlaszcza klata.
Co z ta kreatyna jakie dawki w dni treningu ile poza, ile powinienem wody wypic zeby nie bylo problemow z nerkami.

Z gory dzieki za serialne potraktowanie!!



Peace4all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje Kreatyna + HMB + Glutamina. Efekty murowane. A wody to wlewaj jak najwiecej.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Makabra!
Tylko co z dawkami tych wspomagaczy, ILE mg w dzien treningu, ILE w pozostale???
Kiedy HMB, kiedy GLUTAMINA i ile tego.

I co oznacza "pij ile sie da"(bo im wiecej pije- tym czesciej odwiedzam kibel). Jak myslisz ile litrow jak na moja budowe wystarczy?

Innych tez prosze o wypowiedz!!!!! Z gory dzieki!

Peace4all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Moge ci tylko powiedziec ze kreatyny spozywaj 1g na 10kg masy ciala, najlepiej rozluz to sobie na 2 porcje np rano i po treningu. Wody rzeczywiscie pij ile sie da, bo im wiecej jej wypijesz tym wieksze bedziesz mial przyrosty. (a z lataniem do kibla to sie przyzwyczaisz, i po pary dnich ci to minie) :) LOL

"ja biore 220kg na serie ale tylko czasami stosuje sterydy..."

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
HMB-3g dziennie(rano,przed treningiem,po treningu,przed snem).W dzień bez treningu rano,między posiłkami i przed snem.
Glutamina-5g bezpośrednio po treningu,ogólnie do 15g dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no po pierwszym cyklu kreatyny napewno przytyjesz naet z taka dieta, ale dali juz ci nic nie pujdzie...jesli cwiczysz wiecej niz godzine to chyba nie dobrze-max 45 min wystarcza jak na naturalnego goscia, jeszcze z taka dieta
i bez posilku potreningowego jak sie domyslam...
lepiej dowiedz sie z archiwum co i ile razy jesc a wtedy mozesz sie zabrac za suplementy, jesli miales trenera to chyba ci nie powiedzial ze masz jesc 3 razy dzinnie duzo i dojadac miedzy posilkami?!?!
duzo wody to duzo wody pij jak najwiecej a ze do kibla bedziesz latal to nic nie szkodzi...nie ma omleta bez wybicia jaj...nieprawda ?
rozumiem ze to jest twoj pierwszy cykl z kreatyny i innych wiec namawiam zebys nie bral tego jednoczesnie...lepiej zrob sama kreatyne , na nastepny cykl polacz ja z glutamina, a na trzeci z HMB...potem wszystko razem i tak bedzie chyba lepiej...


narazionko

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce byc duzy

Następny temat

Spalanie

WHEY premium