SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Chude kości. Rzadko spotykana sytuacja !

Wysłana -
Witam zacznę od tego ze jestem mocnym ektomorfkiem. Mam 21 lat ważę 64kg i mam 1.78 wzrostu.

Ciezko mi przytyć na wadze lecz mięśnie i siłę mam. Do tego jestem w treningu i nie wyglądam źle. Lecz mam problem z bardzo chudymi kośćmi, szczególnie w nadgarstku. Trochę śmiech jak na 21 latka dużo młodsi badz niektóre dziewczyny mają grubsze nadgarstki. Jesyem załamany i nie wiem co z tym zrobić. Może jakaś wzmocniona dieta z dużą ilością wapnia ? Bądz słyszałem coś o metodzie HGH. Proszę o pomoc i porady jak się kierować bądź chociaż próbować trochę nabrać wielkości w nadgarstku bo jest tragucznie. Aż mi wstyd pokazywać.

Proszę o porady

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A to teraz grubość nadgarstka jest jakimś wyznacznikiem ? Bardziej skupilbym się na całej sylwetce a nie nadgarstku - bo to dalej TYLKO nadgarstek. Jak chcesz zmian to musisz obliczyć zapotrzebowanie kcal ,ułożyć dietę i zacząć ćwiczyć a cała sylwetka ulegnie poprawie , nadgarstek niestety nie ale przedramię już tak.

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-06 06:57:15
Wysłana -
Nie masz wpływu na grubość kości i mieć nie będziesz. Resztę można próbować poprawiać. Na zdjęciu ręka jak ręka, nie zauważyłam jakiejś dysproporcji.
Wysłana -
Już w tym wieku nic Ci nie zgrubieje. Nabierz tak z 40 kg wagi, ćwicz przedramię to po kilku latach przedramię będzie grubsze a nadgarstek trochę obuduje się mięśniami i tłuszczem.

Już nie wspominając że zdjęcie robione ziemniakiem z takiej perspektywy że nic nie widać
Wysłana -
Z tego zdjęcia to akurat nic nie wynika , nie masz wpływu na grubość kości
Wysłana -
Ja również jestem drobnej kości ręce cieńkie w nadgarstkach drobne palce. Ale jakoś nigdy nie miałem z tym problemu . Wystarczy rozbudować przedramiona i po sprawie. Grubości kości i tak nie zmienisz.
Wysłana -
Nie widzę na zdjęciu nic dziwnego. Sam mam chudsze. Nic na to nie poradzisz.
Wysłana -
Tu jedynie Ci pomoże bluza z długim rękawem, jak nie chcesz pokazywać, nic z tym nie zrobisz
Wysłana -
anubis84
Tu jedynie Ci pomoże bluza z długim rękawem, jak nie chcesz pokazywać, nic z tym nie zrobisz

Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź