SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chrostki i trądzik od gainera i kreatyny?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Siema!!! Mam taki problem, ćwicze, stosuje djete i poije gainera od 3 miesiecy. Na moim ciele zauważyłem popjawiające sie chrosty i trądzik. Nie wiem czy z tym problemem udać sie do lekarza czy chrosty pojawiły sie od gainerów i kreatyny???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
a zwiekszyla sie Twoja potliwosc podczas ostatnich tygodni brania krea i gainera?
moze masz nadwyzke kalorii ktora objawia sie wieksza potliwoscia a przez to musisz czesciej oczyszczac pory skorne zeby nie powstawaly chrostki..w skrocie czesciej sie kąpac...

tradzik to podloze hormonalne wiec mysle ze mozesz go wykluczyc (jesli oczywiscie nie jestes w wieku dojrzewania) bo krea i gainer nie wplynely tak znaczaco na zmiane poziomu Twoich hormonow...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
kąpie sie codziennie więc myśle że to od nadwyżki kalori. tylko nie wiem czy iść z tym do lekarza czy przerwać cykl na jakieś 2 tygodnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no wlasnie o to chodzi ze jak potliwosc sie zwiekszyla to kapiel nawet 2x dziennie styknie...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
ok wielkie dzięki bede pamietał
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka w Cell Pump

Następny temat

OTWARCIE ATLAS-u ZAPRASZAMY!

WHEY premium