SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba wrzodowa, a alkohol.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Miesiac temu mialem operacje, pekl mi wrzod zoladka.
Diete trzymam caly czas, biore leki.

I w zwiazku z tym mam pytanie.


Czy wyjscie na impreze i wypicie alkoholu (sporo ) bardzo mi zaszkodzi ?
Znaczy wiem, ze napewno mi nie pomoze - ale boje sie zeby znowu mi tam cos nie peklo i zebym nie wyladowal w szpitalu, tego bym raczej nie chcial znowu

Pytam powaznie, wazna impreza przede mna i zalezy mi na powaznej odpowiedzi.

NO PAIN, NO GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wrzody_żołądka

Do przyczyn występowania choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy zalicza się:
- zakażenie Helicobacter pylori
- czynniki genetyczne
- palenie papierosów
- niesteroidowe leki przeciwzapalne


Zreszta to nie tylko na wikipedi tak pisze, ale na wszystkich stronach gdzie sa jakies informacje o wrzodach.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Jedno zdrowie / nie jedna impreza. Wybór należy do Ciebie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Pewnie ze tak, w 100 % sie zgadzam.

Ale tak nawet z czystej ciekawosci, jakie moga byc skutki uboczne takiej imprezy ?

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przy chorobie wrzodowej picie jest wzbronione. No chyba, że ktoś jest masochistą i ból sprawia mu przyjemność.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Mam tego swiadomosc.
Jednak nie bolal mnie jakos powaznie brzuch po alkoholu przed operacja.

Chcialbym sie dowiedziec tak czysto teoretycznie (bo na internecie tego nie moge znalezc, a do lekarza nie bede smigal z glupim pytaniem, szkoda jego i mojego czasu) jakie szkody moze wyrzadzic picie alkoholu po takiej operacji (miasiac juz za mna) ?
Jaki rozsadny czas odczekac, zeby nic powaznego sie tam nie dzialo ?
I czy juz zawsze bede skazany na abstynenccje ?

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
I tak się nayebiesz więc po co ta szopka

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Niech mu ktoś mądry napisze, że to zupełnie nieszkodliwe to przynajmniej nie będzie się stresował podczas picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638


Jakby nie bylo to jednak powazna operacja i nie powiem bo troche sie zastanawiam czy mi to nie zaszkodzi jakos powaznie.
Tylko o to mi chodzi, czy nie zrobie sobie jeszcze wiekszego kuku niz juz jest.
Wiadomo, ze i tak zrobie co bede uwazal, ale jednak jakies pojecie glebsze by wypadalo miec
Kontrole u lekarza mam dopiero w grudniu, wiec pytam sie na forum.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
krzykacz
I tak się nayebiesz więc po co ta szopka


Napisałem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Nikt Ci nie napiszę jak bardzo to pogorszy sprawę, bo ci którzy tak zrobili to z pewnych względów nie mogą wejść na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Jak sie mnie lekarz na stole operacyjnym zapyta co mi odbilo, to powiem, ze krzykacz z sfd mi tak doradzil

madagascar - no to mnie chlopie pocieszyles
Teraz z czystym sumieniem pojde na balety

Zmieniony przez - szyryfyry w dniu 2011-11-06 14:33:48

NO PAIN, NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dermatolog w Warszawie

Następny temat

Co z ta prolaktyna

WHEY premium