SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba a....??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4658
siema all, mam angine a jutro mam zawody w chorzowie. Co mam wziac zeby mi to chociaz troszke przeszlo. Siły co prawda jescze troche mam, ale wiadomo coz drowy to zdrowy. Dzięki za każde wypowiedzenie się.

Nie uwazales co robiles - teraz rob co uwazasz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
powinienes siedziec w domu, bo zawody to i tak juz masz stracone, a dodatkowy wysilek moze ci bardzo zaszkodzic (uszkodzenie serca i stawow).

a na angine tylko antybiotyk!

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
paciorkowce hemolizujące beta z podgrupy A (jeśli dobrze pamiętam)- mogące wywołać twoja anginę - mogą też doszczętnie zniszczyć twoje serce - nabawisz się uszkodzeń - np zastawek ( a potem niestety niewyydolność serca się z tym wiąże !!

więc leżeć w domu , do tego jakieś antybiotyki z grupy pochodnych penicyliny (jak mi się wydaje - ale mi sie tylko wydaje...)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

golenie klaty--:)

Następny temat

BILIRUBINA ?????

Wiecej