SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cholerny ból bicepsów.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Od niedawna zacząłem ćwiczyć po rocznej przerwie. Zacząłem od treningu barków i bicepsów. Po zrobieniu pierwszej serii na bicepsy bardzo mnie zdziwiło same uginanie sie rąk(ok. 30^), próbowałem je prostowć, ale i tak sie uginały. Początkowo myślałem ze po treningu to przejdzie, ale sie myliłem. Na następny dzień miąłem zakwasy i znów ręce mi sie uginały. Przez cały dzień je "prostowałem". W kolejnym dniu myślałem ze sie posram z bólu, tak mnie ręce bolały. Odczuwałem puchnięcie bicepsów i silny ból w scięgnach pomiędzy bicepsem a przedramieniem, nie umiałem wyprostować ręki gdyż odczuwałem silny ból.
Czy cos mi sie stało poważnego????
Czy wyjdę z tego???
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
pamiętam jak dawno temu po treningu bica szedłem do domu i mialem plecak rarzucony na jednym ramieniu a pasek przytrzymywałem zgiętą ręką. przychodze do domu i chce rzycićplecak w kąt i czuję za***isty ból w ręce. nie moglem rozprostować ręki. bolał bic i ścięgno w łokcia (scięgno od bicepsu) naszczęście przeszło po okolo trzech dniach. do dziś nie wiem czym to bylo spowodowane, ale na wszelki wypadek zawsze rozciągam ścięgna po treningu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Widać masz cholerne zakwasy.
Do tygodnia powinno przejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1839
Mialem podobnie po dluzszej przerwie.Przeszlo po 4-5 dniach.Robilem sobie masaze polewajac prysznicem z ciepla woda i rozprostowujac rece.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Ale to cholernie boli jak masuje ręce. A ten masarz pomogł ci ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1839
Nie wiem czy to bylo spowodowane tymi moimi niby masazami czy to przeszlo z czasem ale ciepla woda dzialala kojaco.Musisz poczekac az przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
No proponuje jakies dobre ćwiczonka rozciągające przed treningiem. No i naturalnie po takiej długie przerwie to duże zakwasy - prosta sprawa. Wydaję mi się że po jakimś czasie powinno to przejść. A może ćwiczyłeś za dużym ciężarem jak na trening po takiej długiej przerwie no i coś za mocno przygrzałeś

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Encyklopedia, Info

Następny temat

POMOC z POLAKA...zostawcie post do jutra

WHEY premium