SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Chleb w codziennej diecie

Wysłana -
Witam,

Czy zjadanie codziennie chleba na śniadanie i kolacje może źle wpłynąć na dietę? Tzn jest to moje źródło węgli właśnie w pierwszym i ostatnim posiłku, zawsze kupuje sprawdzone pieczywo żytnie na zakwasie lub orkiszowe. Na 2,3 posiłek jem głównie: kasze, ryż, płatki jaglane/owsiane, makaron. Nic się nie stanie jak będę codziennie jadła na śniadanie i kolacje pieczywo? Może to mieć jakieś efekty?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nic sie nie stanie jezeli faktycznie bedzie to chleb z dobrego zrodla wlasnie np taki zytni na zakwasie
Wysłana -
Nie będzie wiekszego problemu . Jednak musisz mieć dobry chleb a nie oszukany z sieciówki
Wysłana -
Zależy ile jeszcze tego pieczywa będziesz spożywał.
Wysłana -
Nic się nie stanie bowiem dieta powinna być urozmaicona. Warto również wprowadzić do swojego menu ziemniaki, gdyż jest to nie doceniane źródło węglowodanów.
Wysłana -
A mam jeszcze takie pytanie, a nie chcę otwierać nowego tematu. Ziemniaki przed treningiem mogą być?
Wysłana -
Jak najbadziej mogą by.
Wysłana -
Ziemniaki mogą być w dowolnym posiłku. Pieczywo dobrej jakości również można jeść. Sugeruję jednak nie robić tego schematem, o którym piszesz a urozmiacać w różny sposób.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź