SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheatday raz w tygodniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5365
Witam. Jestem na redukcji. Dieta i bieganie, czasem rower.
Czy mogę sobie pozwolić na jeden cheat day w tygodniu? Dokładnie w weekend? Chodzi o wieczorne wyjścia na imprezę. Do wieczora mogę dietę trzymać, ew. zjeść mało kcal. Na imprezie wpadnie parę piw ew. coś mocniejszego, garść czipsów, jakieś ciastko i pewnie pizza/kebab.
Ma to sens? Czy czymś takim zepsuje cały tydzień trzymania diety?
Dzień po mogę wyjść na rower aby spalić nadwyżkę kcal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Obojętnie. Pij to co lubisz. Pytanie z cyklu "lepiej stracić palca u nogi czy ręki?". Skoro pijesz mocny alkohol, to zawsze możesz dodać do niego napój zero a nie sok.

http://potreningu.pl/articles/5442/alkohol-a-dieta---kalorycznosc-i-wplyw 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak całty czas trzymasz się założeń to jeden dzień a raczej część nie powinna Ci sporej krzywdy wyrządzić, dobrze jedynie jakby to nie było do urwania filmu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Nie ma sensu , najpierw zacznij trenować siłowo bo nic z tego nie będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5365
flex1976
Nie ma sensu , najpierw zacznij trenować siłowo bo nic z tego nie będzie .


Czemu? Nie mam czasu i możliwości na treningi siłowe. Nie chce budować masy mięśniowej. Chce zrzucić z 10kg tłuszczu jeszcze. Z 5kg już zeszło od wakacji. Obwody też mniejsze. Biegam jedynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Trening siłowy to nie tylko budowanie masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5365
Rozumiem. Ale nie mam możliwości chodzić na siłownię. Brakuje mi czasu. Do 16 pracuje. Na dojazdy do pracy w jedną strone schodzi prawie godzina (ok. 50km mam). A po południami muszę się opiekować dzieckiem. A jak nie muszę to wolę odpocząć z rodziną. 2-3x w tyg bieganie ok 30min to i tak dla mnie dużo czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Treningi siłowe to podstawa kształtowania sylwetki. Bez nich jedyne do czego doprowadzisz. To zredukowanie mięśni jak u 70 latka. Chudy z brzuchem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5365
A ćwiczenia domowe? Mogę kupić w ostateczności jakąś ławkę, hantle. No i ćwiczenia z własnym ciężarem ciała. Nie jestem jakiś gruby, nie mam otyłości, prędzej nadwaga. Mięśni nie mam. Ostatnio sport uprawiałem na wf na studiach na 1 i 2 roku. Obecnie mam 26 lat. 180cm, 85kg. 5kg już zgubiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak dla mnie cheaty day i to co tydzień na redukcji, to lekkie nieporozumienie. Oczywiście każego cheat wygląda inaczej, ale znam ludzi, którzy w tygodniu trzymają michę, a weekend nadrabiają x2 także nijak się to ma do redukcji.
Można zjeść posiłek, ale nie cały dzień cheatować i to tym bardziej u osoby, która nie zna (domniemam) swojego ciała, nie ćwiczy siłowo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ma to sens, jeden kilku godzinny luz w tygodniu nie wpłynie znacząco na całokształt sylwetki - tym bardziej, że jak dobrze rozumiem - nie jesteś nawet poważnie ćwiczącym amatorem, a raczej trenującą rekreacyjnie osobą, która zadowoli się delikatnym zgubieniem nadmiaru fatu. Nie wypowiadam się teraz o kwestii treningowej, która została mądrze poruszona powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jasne, tylko są tacy, co rozumują ten dzień, że wpierdzielam jak dziki wszystko co popadnie suma summarum mam 20k więcej to już sensu nie ma, każdy cheata rozumuje inaczej.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rano, węglowodany na noc?

Następny temat

Planowanie posiłków?

WHEY premium