SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat meal co 2 tyg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Witam jestem na redukcji czy mogę sobie co 2 tyg pozwolić że wi3czorem zacznę sobie jeść coś chce ? Słodycze czy fast fooda. Dajmy na to że przez 3h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Dieta jest podstawą sukcesu. Jednakowo gdy celem naszym jest budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości, czy jakiekolwiek inne dyscypliny sportowe. Również, gdy zależy nam na naszym zdrowiu. Dlatego też tak bardzo istotne jest jak wygląda ogól naszego odżywiania. Istotne jest to pod względem:

- kcal,
- makroskładników,
- jakości produktów,
- smakowitości posiłków.

Dlatego też, jeżeli chcesz, abyśmy byli w stanie określić czy możesz sprowadzić oszukany posiłek, np. raz na dwa tygodnie musimy poznać dokładnie Twoją dietę. W sytuacji, gdy masz w niej błędy (co występuje u większości osób), to dodanie cheat meal może wpłynąć negatywnie na wyniki sylwetkowe. Zakładając teoretycznie, że dieta jest dopięta na co najmniej 90%, to jak najbardziej oszukany posiłek może stanowić element redukcji. Zalety jego to między innymi:

- możliwość przyspieszenia metabolizmu na redukcji,
- odpoczynek psychiczny od reżimu diety.

Więcej na temat oszukanego posiłku polecam poczytać tutaj: http://potreningu.pl/articles/4289/cheat-day--czym-jest-i-jak-wplywa-na-organizm.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Jak zakładasz cheat w fomie 3h kiedy zapychasz sie czym chcesz - to nie, nie mozesz - jesli redukcja ma być redukcją. Jesli chciałbyś raz na 2 tygodnie zjeść posiłek na który masz ochotę, czy nawet słodycze - to pewnie dramatu nie będzie - ale tez podeszłąbym do tego "jednostkowo" - jedna pizza, jeden fastfood, jedna czekolada etc. A nie 3 godz żarcia bez opamiętania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rozumiem zjeść czekoladę ok, ale opychać sięczekoladami przez 3 godziny to nie bardzo.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Może się delektuje smakiem i przez 3 godziny zje 2 kosteczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Dokładnie jak flex powiedział delektuje się idę na jakość nie ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie dla wszystkich takie podejście do diety jest wskazane. Nic o Tobie nie wiemy, poza tym spożywanie czekolady przez 3 godziny to jakiś obłęd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6621
Ja na tam raz w tygodniu (też aktualnie redukcja) wcinam sobie zrobioną przeze mnie w domu pizzę. Taka domowa pizza ma jakieś 1500 kalorii przez co spokojnie mogę sobie ją wliczyć do makro i dzięki temu nie mam ochoty w tygodniu na jakieś fast foody. W sumie to można to nawet nazwać pełnowartościowym posiłkiem bo jedyny "nie zdrowy" jej składnik to mąka. Ktoś widzi jakieś przeciwskazania takiego rozwiązania? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Po prostu zrobiłem tak zostawiłem 3/4 zapotrzebowania do wieczora zjadłem czipsy jakieś batony i tyle cisne dalej pozdro . Ni3 zakładając nastepn3go tematu proszę mi doradzić jakiś spalacze obecnie alphamind v2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Polecam jeszcze zapić czystą, w końcu makro się zgadza to można w sumie wszystko wypić lub zjeść a tak całkiem poważnie to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa w jaki sposób się odżywiasz, nie licz raczej na to, że ktoś tutaj poklepie Cie po plecach i powie, że robisz słusznie jedząc chipsy i ,,jakieś batony'' co dwa tyg. a spalacz zamierzasz stosować.

Abstrahuując, wczoraj miałem okazje rozmawiać z osobą otyłą, ważącą 150 kg z nadciśnieniem i cukrzycą. Chciał coś kupić na spalanie, a jak zapytałem o dietę to powiedział, że nie ma czasu na nią, bo lubi .. uwaga .. cytuje ,,pochlać i pojeść'' także czasem nie da się niektórym przetłumaczyć czy pomóc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Momentami mam ochotę złapać się za głowę i zapytać, czy to jakieś trolee

Skoro nie masz dopiętej diety (a po pytaniu zakładam, że nie masz), to branie spalacza jest po prostu bez sensu...
3/4 zapotrzebowania na redukcji co 2 tygodnie i wciskanie siebie batonów i chipsów nie jest dobrym pomysłem, to nie chodzi o przekroczenie bilansu, ale o wartości...których NIE dostarczasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odpowiedniej suplementacji

Następny temat

Redukcja

WHEY premium