SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Cheat meal co 2 tyg

Wysłana -
Witam jestem na redukcji czy mogę sobie co 2 tyg pozwolić że wi3czorem zacznę sobie jeść coś chce ? Słodycze czy fast fooda. Dajmy na to że przez 3h

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak zakładasz cheat w fomie 3h kiedy zapychasz sie czym chcesz - to nie, nie mozesz - jesli redukcja ma być redukcją. Jesli chciałbyś raz na 2 tygodnie zjeść posiłek na który masz ochotę, czy nawet słodycze - to pewnie dramatu nie będzie - ale tez podeszłąbym do tego "jednostkowo" - jedna pizza, jeden fastfood, jedna czekolada etc. A nie 3 godz żarcia bez opamiętania...
Wysłana -
Rozumiem zjeść czekoladę ok, ale opychać sięczekoladami przez 3 godziny to nie bardzo.
Wysłana -
Może się delektuje smakiem i przez 3 godziny zje 2 kosteczki
Wysłana -
Dokładnie jak flex powiedział delektuje się idę na jakość nie ilość
Wysłana -
Nie dla wszystkich takie podejście do diety jest wskazane. Nic o Tobie nie wiemy, poza tym spożywanie czekolady przez 3 godziny to jakiś obłęd.
Wysłana -
Ja na tam raz w tygodniu (też aktualnie redukcja) wcinam sobie zrobioną przeze mnie w domu pizzę. Taka domowa pizza ma jakieś 1500 kalorii przez co spokojnie mogę sobie ją wliczyć do makro i dzięki temu nie mam ochoty w tygodniu na jakieś fast foody. W sumie to można to nawet nazwać pełnowartościowym posiłkiem bo jedyny "nie zdrowy" jej składnik to mąka. Ktoś widzi jakieś przeciwskazania takiego rozwiązania? :D
Wysłana -
Nikt
Wysłana -
Po prostu zrobiłem tak zostawiłem 3/4 zapotrzebowania do wieczora zjadłem czipsy jakieś batony i tyle cisne dalej pozdro . Ni3 zakładając nastepn3go tematu proszę mi doradzić jakiś spalacze obecnie alphamind v2
Wysłana -
Polecam jeszcze zapić czystą, w końcu makro się zgadza to można w sumie wszystko wypić lub zjeść a tak całkiem poważnie to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa w jaki sposób się odżywiasz, nie licz raczej na to, że ktoś tutaj poklepie Cie po plecach i powie, że robisz słusznie jedząc chipsy i ,,jakieś batony'' co dwa tyg. a spalacz zamierzasz stosować.

Abstrahuując, wczoraj miałem okazje rozmawiać z osobą otyłą, ważącą 150 kg z nadciśnieniem i cukrzycą. Chciał coś kupić na spalanie, a jak zapytałem o dietę to powiedział, że nie ma czasu na nią, bo lubi .. uwaga .. cytuje ,,pochlać i pojeść'' także czasem nie da się niektórym przetłumaczyć czy pomóc.
Wysłana -
Momentami mam ochotę złapać się za głowę i zapytać, czy to jakieś trolee

Skoro nie masz dopiętej diety (a po pytaniu zakładam, że nie masz), to branie spalacza jest po prostu bez sensu...
3/4 zapotrzebowania na redukcji co 2 tygodnie i wciskanie siebie batonów i chipsów nie jest dobrym pomysłem, to nie chodzi o przekroczenie bilansu, ale o wartości...których NIE dostarczasz.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź