SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Cheat day

Wysłana -
Oczywiście, aż krew człowieka zalewa. W obecnych czasach ludzie łykają te wszystkie brednie jak kaczka śrut, niestety łatwo nimi manipulować poprzez zniekształcenie informacji, przekazywanie teorii w formie sensacji (ludzie lubią sensacje). Tak naprawdę, dietetyka (nie mowa tutaj o biochemii czy fizjologii z punktu widzenia specjalisty do sp. żywienia) nie jest skomplikowana dla osób POCZĄTKUJĄCYCH. Po prostu na chwilę obecną narosło tyle bzdur jak grzybów po deszczu, stąd też wiele ludzi kieruje się jakimiś wymysłami, a przed nosem mają proste rozwiązanie które od lat działało - wtedy się tak nie wymyślało. Teraz na każdym kroku mamy gluten zabija, odkwaś swój organizm, zrób detoks, od węglowodanów się tyje, lewoskrętna witamina C etc..pieniążki się liczą.. to się nazywa pompowanie marketingu. Jak to wcześniej wspomniałem, za jakiś czas doczekamy się nowinek które będą promować 10 dniową kurację z wyciągu bambusa w celu leczenia raka, bo to co się teraz dzieje jest chore.

Na szczęście osobom które mają poukładane w głowie można wytłumaczyć w merytoryczny sposób jak jest naprawdę.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-09 07:15:45
Wysłana -
Wiecie co mnie najbardziej zawsze intrygowało? To, że wielu na prawdę bardzo szanowanych dietetyków (a cholera wie, czy z jakimś dokumentem to potwierdzającym) układa...dla sportowców ćwiczących siłowo - takie głodówki. W głowie się nie mieści...miałam okazję rozmawiać z dziewczyną, która była prowadzona przez pewnego sławnego pana do zawodów bikini...była z nim przez półtorej roku, jej dieta i kaloryczność była z kosmosu, dziewczyna po 8 miesiącach jej stosowania straciła miesiączkę, ale jej sławny trenerjro powiedział, że to normalne, że tak sie dzieje, ze wszystkie tak mają, dziś mija kolejny rok od jej "rezygnacji", a po okresie ani widu....ani słychu.
Ogranizm niedożywiony etc...no totalna masakra. Za 6 tygodni diety brał 500-600zł.
Wysłana -
Cena relatywnie wysoka jak za zniszczenie zdrowia.
Wysłana -
Nieco. Nie wiem na jakiej zasadzie się to dzieje, ale ...no cóż. Przeciętnej osobie, która nie ma wiedzy jakiejkolwiek na temat odżywiania, tego dobrego - to cieżko rewidować takich ludków.
Cięzko wybrać dobrego "prowadzącego" ludka...niestety. Jak widać sława to nie wszystko. A zdjęcia metamorfoz, jak Flex wspomniał często gęsto są po prostu "zabrane" innym, albo z forów dietetycznych, pamiętam, że gość ukradł Koniowi zdjęcie gościa, którego on prowadził i sobie opisał, jak to ON sprawił, że chłopak ze zdjęcie wygląda, jak wygląda Na szczęście sporo ludzi obserwuje wielu różnych dietetyków, trenerów - i metamorfozy, tym bardziej spektakularne się poznaje i pamięta. Dlatego jest to wyłapywane.
Wysłana -
Kradzież zdjęć metamorfoz w obecnych czasach stało się niestety powszechne. Mimo wszystko osoby które myślą logicznie nie dadzą się oszukać w dłuższej perspektywie czasu.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-18 10:31:37
Wysłana -
Tylko ze nie ma co się oszukiwać ,’ale co to są za metamorfozy . Np Chodawkowska ( a raczej jej sztab ) prowadzi on line 500 osób . Z tego rzetelnie przykłada się 100 a sylwetka poprawia się u 3 . Wstawia zdjęcia tych trzech osób i błyszczy



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-18 11:45:06
Wysłana -
Dokładnie tak jest.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź