SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Są sporty które wymagają utrzymania masy ciała np jakieś sporty walki gdzie są kategorie wagowe itp ale raczej do takich się nie zaliczasz by utrzymywać niedowagę.



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-12-28 20:17:47
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
Jak zobaczyłem tą rozpiske to pomyślałem że to jakis żart. Ktos dobrze napisał ze dieta wygląda na cheat tylko że z głębokim niedoborem kcal :D

Ale chłopaczek nie da się odciągnąć od tej diety bo przecież schudl... pewnie zjawi się tutaj jak zaczną sie problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Takich trenerów powinno ciągać się po sądach. Trener moim zdaniem jest poniekąd jak lekarz i jest odpowiedzialny za czyjeś życie i nie może tak być, że byle jak sobie klienta będzie prowadził i robił z jego organizmu g****. Nie wiem jak można mieć czelność wołać jeszcze pieniądze za taką fuszerkę i mało tego teraz autor tego tematu ma również przekazaną złą wiedzę i złe nawyki.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
To chyba był nawet dietetyk a nie trener co jeszcze bardziej go kompromituje.

Inna sprawa to nie wiem czy w sądzie by wygrał bo jego klient chcial schudnąć co zostalo osiągnięte. No chyba ze wyraźnie zaznaczył ze chce zachować zdrowie, nie rozchwiać metabolizmu i gospodarki hormonalnej. Ale w to wątpię patrząc co on wypisuje.


Zmieniony przez - matt_dejmon w dniu 2017-12-28 23:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niestety ludzie bez żadnej wiedzy w tym zakresie uważają się za ''dietetyków'' a mają tyle wspólnego z tym zawodem, co ja z fizyką kwantową. Generalnie jest to temat rzeka i takie osoby powinno się karać.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-29 12:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 66 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1056
Moim zdaniem cheat day nawet raz w tygodniu nie powinien zaszkodzić. Nie musisz przecież od razu przesadzać, wszystko leży w odpowiednim balansie ;) jeżeli raz w tygodniu na obiat np. zjesz hamburgera z frytkami lub pizza albo jakieś słodycze i resztę dnia nie będziesz się zapychał to nie widzę żadnych przeciwskazań...Lecz to już raczej cheat meal niż cheat day, ale za to częściej będziesz mógł sobie na to pozwolić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Obiad* nie obiat, no i osobie która odżywia się tzw. ,,śmieciowym'' jedzeniem nie zaleca się tego typu praktyk.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
"Odchudzenie" kogoś nie jest żadnym wyczynem...dokonać tego może co 2 użytkownik forum, kto ma nieco wiedzy i wie jak obliczyć zapotrzebowanie i mniej więcej ustalić makro. Ale zredukować tkankę tłuszczową, nie babrając przy tym zdrowia, to już nieco inna szkoła jazdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Wystarczy przejrzeć Facebooka i tych zyebow dietetyków celebrytów ( już nie można łagodniej ) narobiło się tego mnóstwo . Te filmiki o d****nych teoriach spiskowych , poprostu nóż otwiera się w kieszeni . Potem te ściemy z przemianami , wstawiają osoby których nigdy nie było a ludzie im lajki wbijają ....
Przychodzą do mnie osoby po konsultacjach z takimi durniami i potem trzeba wszystko prostować .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna prosba o ocenę

WHEY premium