SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
Dobrze zwiększę ilość kalorii moje pytanie brzmiało tylko czy co 2 tyg cheat day nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
Dobrze wylicze ilość potrzebnych kalori jeszcze raz. Jeszcze raz wytłumaczę o co chodzi. pół roku temu poszedłem do dietetyka po dietę ponieważ byłem otyły dostałem dietę zaczol ćwiczyć w połowie października przestałem chudnąć ponieważ moja waga była już dobra i dostałem od dietetyka kolejna dietę na utrzymanie wagi ale ze nie chce na tej diecie być na zawsze to poradził mi abym stopniowo podmieniał posiłki w grudniu 2 w styczniu 4 i w lutym 6 czyli w lutym nie będę juz na diecie będę jadł według własnego uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4305
A jaki był przykładowy dzień takiej diety?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
Mam jeszcze pytanie czy przy takim ruchu i 2000jcal dziennie mógłbym robić cheat day raz na tydzień czy przytylbym?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Tylko za ta Twoja dieta to jest prawie cheat day
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Daj sobie z tym spokój i zacznij i ułożenia prawidłowo diety a nie myślisz o cheat day gdy dieta leży po całości. Pierwsze co, to wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
Panowie bo ja nie buduje masy ani nic takiego po prostu lubię jeść ale nie chce być tak gruby jak kiedyś dlatego pytam się czy cheat day raz na tydzień lub 2 tygodnie nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu nie chodzi o to, czy budujesz, czy redukujesz, tylko o elementarną wiedzę z zakresu odzywania. Masz bardzo mało kalorii z bardzo kiepskich źródeł, czyli organizm jest niedożywiony, bo jesz kiepskie, mało odżywcze produkty - cukier, złe tłuszcze. Taka dietą z dużym prawdopodobieństwem rozchwiałeś sobie metabolizm. Dodawanie do tego regularnych cheatów z dużym prawdopodobieństwem zaszkodzi i zdrowiu i sylwetce. Kolejna sprawa - co rozumiemy przez cheat - ja zjem croissanta do kawy, czy burgera z 200 g wołowiny i dla mnie to cheat, ktoś zje 3 hamburgery kiepskiej jakości, wiaderko frytek i 2 litry coli, albo kebab z niewiadomo czego, 2 snickersy i pudełko lodów - jest różnica?


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-12-28 09:54:19

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
Dlatego trzymam tak niskokaloryczna dietę ponuewaz boję się że znowu przytyje. Podczas chudnięcia cheaty robiłem co 3 tyg i nie zaszkodzilo. Na cheat day jem do póki się nie najem i je co che np pizzę słodycze itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Wrzuc pare dni tego modelu zywienia, co? W Nowy Rok wszyscy wejda z bananem na ustach.

Jesz mieso, jaja, jakies tluszcze...gotujesz wogole? Zenada ta rozpiska a Ty chcesz sobie jeszcze fundowac cheat day, moze dla odmiany zjesz normalnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna prosba o ocenę

Następny temat

Dieta na mase za ok 650 zł na miech

WHEY premium