SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Cześć. Mam pytanie. Na cheat day wychodzi mi węgli najwiecej, zaraz po nich tłuszczy a na końcu białko. Słyszałam, że to nie sprzyja dobrze i tłuszcze powinno się ograniczyć jak najbardziej.. czy mocno mnie zaleje jeżeli na cheat dayu zjem 615g węgli, 251g tłuszczy i 230g białka? Czy mam jeszcze bardziej ograniczyć tłuszcz? Bo obawiam się że mi się nie uda :( (przepraszam jeżeli dałam pytanie w złą kategorie/temat ale pierwszy raz tu jestem)


Zmieniony przez - nikolaaniela w dniu 2018-08-03 18:29:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nikolaaniela
Antos098
nikolaaniela
Twoja „teoria” nie ma sensu. To chyba normalne że jak ktoś bardzo lubi jeść takie rzeczy, bo mu smakują, to go do nich ciągnie na diecie? Moja dieta jest zdrowa i odżywcza - chodzę do dietetyka.


To nie jest moja teoria.
Masz nie odżywiony mózg jak należy i słodkie Cię nęci. Jak lubisz jeść takie rzeczy to w zasadzie sama sobie odpowiadasz, zwyczajne uzależnienie od cukru.


Nie jestem uzależniona od cukru, umiem bez problemu trzymać czystą michę, nie jeść takich rzeczy :) po prostu lubie sobie sprawić przyjemność czymś smacznym, przy czym spędzić czas z np. Rodziną :)


Nie. Umiesz trzymać niedoborową michę - to różnica.
Rodzina, znajomi - wszystko wymówki. Coś smacznego można przyrządzić DLA RODZINY - zjesć wspólnie posiłek, satysfakcja większa i więzy rodzinne aniżeli iść na syfiastą pizzę. Jak sama ją przygotujesz to na pewno złożyśz ją z czegoś dobrego, dodasz więcej składników itp nie będziesz sobie żałować, potem z rodziną na spacer itp to tylko kwestia podejścia. Mnie takie argumenty nie przekonują, jak jedzenie śmieci przy rodzinie by spędzić z nimi czas.
Aż się boję spytać jak ta dieta wygląda na codzień - zapewne niskotłuszczowa... organizm się domaga.
Miałem już sporo osób po "dietetykach", którzy zalecali jeść kromkę chleba z chudą wędliną jako wartościowy posiłek....
I żebyś mnie dobrze zrozumiała : Nie jestem ortodoksem żywieniowym, ale należy rozróżnić zjadanie innego posiłku, ale też dobrze zrobionego, w miarę zdrowego od pospolitych śmieci, które w zasadzie nie wnoszą nic dobrego, rozstrajają organizm, rujnują gospodarkę hormonalną, wzbudzają łaknienie, powodują problemy gastryczne, zaburzają gospodarkę wodno-elektrolitową i sodowo-potasową itp
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Trzeba rozgraniczyc chat Day od ładowania weglowodanami. Na lądowaniu faktycznie stosuje się nisko tłuszcze, bo ich nadmiar będzie zaburza efekt wypełnienia sylwetki cukrami. Ładowanie stosuje się głównie na dietach typu keto lub niskoweglowodanowych.

Co do chat Day tutaj reguł praktycznie nie ma zadnych
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Dobrze, dziękuję bardzo za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak na kobietę to chyba lekka przesada z BTW pod cheat day,
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
anubis84
jak na kobietę to chyba lekka przesada z BTW pod cheat day,
Dokładnie - ponadto nie napisałaś nic o sobie , nie ma zdjęcia , nie ma zrzutu diety .Cheat day jest bardzo dobrą formą resetu psychiki ale nie zbyt często i nie dla każdego się nadaje .
Dni obżarstwa i ładowanie w siebie ogromnych ilości żarcia często na siłe bo skoro cheat to trzeba wykorzystać osobiście są dla mnie mało sensowne


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-08-04 07:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zwykłe zjadanie śmieci a nie cheat day
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Ja nie popieram takich akcji. Lepiej ladowanie zrobić po kilku dniach lc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dla mnie to jest ruinacja metabolizmu makroskładników, flory jelitowej i mózgu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Po prostu naoglądałam się dużo zagranicznego yt (np. Stephanie buttermore) i mnie tak jakoś wzięło ;) a raz na miesiąc napewno nie zaszkodzi, wiele osób wpycha w siebie tyle żarełka nawet co 2 tyg. Nie zamierzam długo takich akcji ciągnąć, raczej po prostu to będzie jednorazowe dla psychiki która ma się ochotę pozadnie nażreć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Zdjęcia i dietki nie ma sensu wstawiać, jak na razie masa, ale niedługo wskakuje na redukcje dlatego wolałam zadać pytanie już teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czyli generalnie źle się odżywiasz, niedoborowo skoro ciągnie Cię do śmieci.
Mózg nie jest odżywiony jak należy, mikrobiom nie jest odżywiany jak należy i ciągnie do syfu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda czy elektrolity - czym lepiej się nawadniać?

Następny temat

Masa mięśniowa

WHEY premium