SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym nabrać dużo masy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez norton z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 183 wzrostu waże 73Kg. 19 lat. Biorę Testosteron 10%.
Jak mam się odżywiać przed siłownią po w jakich odstępach czasu.
Czy dokupić jakąś jeszcze odżywkę??
Co mam jeść na śniadanie , objad , kolacje??.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
i zapomniałeś dodać że ćwiczysz 2 tygodnie.

takie pytania proszę umieszczać w dziale doping, choć wątpię czy uzyskasz odpowiedź. Ale skoro juz bierzesz ten testosteron to dlaczego wcześniej nie pomyslałeś o ułożeniu sobie diety? Pewnie bierzesz dlatego, że kumple też biorą. A co jeść? Powiem ci tyle, ze chyba zdajesz sobie sprawę że mięśnie nie biorą się z powietrza. Zapytaj o reszte w dziale doping

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ma podobny problem , tylko ze nic nie biore. Chciałbym przybrac masy , mam 17 lat ,waze 76kg i mam 186cm. Co zrobic , aby dostac troche masy ?Strasznie mnie to denerwuje ze jestem chudy , chodze narazie na siłownie tydzien(dwa lata temu chodziłem 2 miesiace)

Pozdrawiem i z gory dziekuje za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Wiesz miałem takiego kolesia na siłowni, miałem siłownie załatwioną w szkole więc chodziliśmy w trójke, koleś wzioł testosteron, (był chudy), wtedy braliśmy60 kg na klate w sumie każdy z nas w jednym powtórzeniu oczywiście, jemu od razu siła podskoczyła tak, że na następnym treningu brał już 5 razy, pomijając , że pewnie zapomniał o diecie, a teść, szybko się ulotnił, to pozniej znowu spadła mu siła, oczywiście ni kilogramu mu nie przybyło, po takim ciosie trenował już żadko, jak sie spotkaliśmy na siłce w trójeczke po pół roku, może 8 miesiącach,to on dalej brał 60 kilo, może z 3 razy maks, a ja 100 w jednym, a mój koleś gdzieś w przedziale od 105 do 110, jaki z tego morał, my doszliśmy do tego powoli, a on ........

[Wiara potrafi zdziałać cuda, jeżeli tylko w to uwierzysz]

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
nie proponuje koksów, bo wiem co oznaczają, sam sie na nich kilka lat temu przejechałem, ale jeżeli koniecznie chcesz sie w to bawić, to powinienes wszystko wiedziec, jakie są skutki uboczne, jak sie dokłądnie dawkuje, co możesz zyskać, co stracić, jak musisz mieć ułożoną dietę, jaki trening,jakie odżywy, wszystko od a do z.
Osobiście uważam , że robisz spory błąd, bawiąć się w to g...o.
Ale twierdze, że jeżeli ktoś już bierze to z głową, i powinine dokładnie wszystko wiedzieć.
A nie jak obecnie dzieciaki po 16 lat , którzy wciągają po 8 tabletek metanabolu dziennie, i niemyślą co będzie pozniej.Bo słuchali kolegów, którzy nagle urośli.


[Wiara potrafi zdziałać cuda, jeżeli tylko w to uwierzysz]

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Minio chodzisz dopiero od tygodnia, po takim okresie niemożesz sie niczego spodziewac.
Musisz dobrze zaplanować dietę, zadbać o elementy niezbędne do wzrostu mięśnia,
Niebaw sie narazie w suplementy, nie ma sensu.
Pamiętaj mięśnie muszą dostawać pożywienie, same tylko od treningu nie urosną.

[Wiara potrafi zdziałać cuda, jeżeli tylko w to uwierzysz]

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waże już 76KG.
jestem na diecie, plus jeszcze odżywka (serwatka) Ovopol.
Po siłowni proponuje ci dużo spania ok. 3-4 godzin pamiętaj o diecie bo to podstawa 5-6 posiłków dziennie plus białko czyste .

"Nigdy nie odkładaj niczego na później, jeśli czegoś bardzo chcesz i dążysz do tego z uporem i determinacją, to Twój wysiłek zostanie wynagrodzony i osiągniesz swój cel".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
3-4 godziny spania-to chyba mało-co??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Michail - może jemu chodzi że od razu po siłce, a nie w sumie na całą dobe.

"RUTKOWSKI PATROL"

"Każda zbrodnia powinna zostać wykryta a jej sprawca ukarany"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ups-temat ożył

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moze mi ktos pomoc?

Następny temat

Jak przykryć żeberka?

WHEY premium