SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałabym być wysportowana, co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
wolaj a 2 wspanialych sie pojawi hihi ;D`

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Wiadomo, że każdy chciałby w jak najmniejszym czasie i jak najmniejszym wysiłkiem(kosztem) osiągnąć to co chce ( o czym marzy), ale macie racje - to nie jest takie proste. Może wróce do ćwiczenia calaneticsu. A co do spacerów to trochę się poruszam. Tzn. przez dłuższy okres czasu wracałam z uczelni do domu na nogach ( spacer okolo 20,25 minut) ale jak przychodziłam do domu to byłam cała mokra. Tak więc chyba mam coś z ciśnieniem. I to mnie tak trochę wkurzało bo lubię chodzić.
Dzięki wogóle za rady i pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
wszystko po kolei... jak Cie spacer męczy zacznij od 10 minut dziennie po tygodniu wydluz sobie o 5 minut i tak dalej az Twoja forma bedzie lepsza

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Mi sie wydaje ze to ze bylas mokra po tym spacerze to raczej wina braku kondycji. Jezeli chodzi o jakiekolwiek spacery to najlepiej zeby trwaly one najmniej 40 minut. I pamietaj ze moze to byc wykonywane bardzo malym tempem ale zawsze daje pewne wyniki jezeli chodzi o spalanie kalorii. Najlepiej byloby jednak z tym rowerem poprobowac bo jest to jeden z najprostszych i dosc efektywnych sposobow, no i oczywiscie basen.

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jak mozesz to pisz jak ci idzie z zmaganiem sie z soba to na przyszlosc dla innych tez bedzie pomocnicze takie info :)

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30
Witam Was wszystkich. Tak sobie czytam te wszystkie bardzo madre wypowiedzi (w koncu wiekszosc rzeczy stala sie jasna) i przeczytalam tutaj, ze jesli czlowiek bardzo sie poci to oznacza ze ma zla kondycje. Czy pocenie sie w duzej ilosci tylko to moze oznaczac czy moze sygnalizuje jakies nieprawidlowosci? Wydaje mi sie ze moja kondycja nie jest zla, ale zawsze gdy trenuje (czy biegam, czy jezdze na rowerze, czy cwicze cos innego, czy maszeruje)leje sie ze mnie pot, staje sie czerwoniutka jak buraczek, przez co wykorzystuje w czasie treningow dosyc duzo wody. Ktos mi kiedys rowniez powiedzial, ze picie w czasie cwiczen sprawia ze kondycja mi sie nie poprawi. Prosze o wyjasnienie tej sprawy. Z gory bardzo dziekuje i zapowiadam kolejne pytania

Trzeba byc twardym, a nie mietkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
pocenie sie jest sprawa indywidualna kazdego czlowieka

pote = regulacja termiczna organizmu

i z jednych leca wiadra wody a inny nawet kropelki nieuroni

taki juz nasz urok i nieprzejmuj sie tym

ja cokolwiek bym nierobil to caly mokry wychodze kumpel co ze mna cwiczy ledwo sie "zaczerwienia" tak to juz jest :)


"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może poradzilibyście mi jakieś ćwiczenia na wysmuklenie ud i łydek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postaraj się znaleźć czas na zajęcia w wodzie (pływanie, aerobik). Środowisko wodne sprawia, że czujesz się lżejsza, mniej obciążasz stawy i łatwiej ci się poruszać :) Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
im bardziej wytrenowany organizm tym skuteczniej utrzymuje stałą temperaturę = bardziej poci się przy intensywnym wysiłku. Ale to sprawa indywidualna. A na łydki i pośladki doskonałe jest chodzenie po górach, tudzież schodach.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i trening

Następny temat

Spalenie tluszczu... na brzuchu

WHEY premium