SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym być piłkarzem.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Mam 13 lat i nazywam sie Jakub chodze do klubu 6 lat. Nie gram najlepiej,a chcialbym grać zawodowow w piłkę nożną.
Gram na pozyci napastnik ale radze sobie też na skrzydłach pomocy.Chciałbym poprawić szybkość,kondycję,szczały i najważniejsze drybling. Chcialbym o poradę treningową i odpowiedź jak mogę się rozwinąć.
Z góry dziękuję .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
online nikt nie pomoże, nikt nie widzi Cię jak grasz itp, samo stwierdzenie nie gram najlepiej juz może Cię dyskwalifikować, w tym wieku już powinieneś do jakiegoś klubu szkółki należeć jak chcesz coś osiągnąć.

tu masz całe kompendium
https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3757
anubis84
(...) samo stwierdzenie nie gram najlepiej juz może Cię dyskwalifikować, w tym wieku już powinieneś do jakiegoś klubu szkółki należeć jak chcesz coś osiągnąć.(...)


@ anubis84 . W wieku 13 lat? Nie wiem na jakiej podstawie to piszesz, ale z mojego doświadczenia wynika, że 13 lat to jest za wcześnie by stwierdzić: grasz beznadziejnie, więc masz małe szanse... Ponadto Dariusz Żuraw nigdy nie był w żadnej szkółce piłkarskiej a do reprezentacji się załapał. Sporo piłkarzy późno zaczęło trenować grę w pikę nożną, lub grać na wysokim poziomie. Zidane debiutował w wieku 22 lat, Garrincha w wieku 22 lat, David Villa w wieku 21 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
na takiej podstawie to napisałem że go zacytowałem, sam napisał ze nie gra najlepiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3757
A mógłbyś jakoś sensownie to uzasadnić, że gdy ktoś gra beznadziejnie w wieku 13 lat ma mniejsze szanse w przyszłości??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie rozumiesz tego że zacytowałem użytkownika, jak tak wcale nie twierdzę to on sam mówi że jest słaby.

To co podałeś że robili karierę po dwudziestce to są pojedyncze przypadki.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-07-31 17:27:32
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Pilkarzem sie nie zostaje . Nie ma takiego czegos jak mianowanie na pilkarza . Pilkarzem sie jest i nim sie rodzi . Zeby grac trzeba miec powolanie . Jesli tobie chodzi o wyciagniecie z tego pieniedzy i fajna , latwa zabawe to grubo sie pomyliles . Jesli myslisz , ze bedziesz jako dziecko rozdawal innym dzieciom autografy , podpisywal koszulki , pilki , korki to lepiej nie zaczynaj i pograj rekreacyjnie . Pilka nozna na poziomie amatorskim to juz duzy wysilek , spore koszty i duzo , duzo straconego zdrowia . Nie chcesz tracic mlodosci i tego co robia w twoim wieku rowiesnicy , czasu w liceum , smacznych posilkow , kontaktu z kolezankami , imprez . Jesli nie wiesz czy warto trenowac , grac lub sprzedawac swoje umiejetnosci to lepiej nie zaczynaj . Mozna nic na tym nie zarobic , mozna zlapac kontuzje , moze ci zostac wybita z glowy pilka , mozna zostac ponizony . Duze ryzyko na brak sukcesu . Malo jest osob twardych jak mnisi . Czy ty nim nie jestes ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3757
anubis84
To co podałeś że robili karierę po dwudziestce to są pojedyncze przypadki. ]


https://pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentanci_Polski_w_piłce_nożnej - większość polskich piłkarzy zaczynało po 20-stce

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Zrozum, że ci piłkarze zaczynali grę w profesjonalnych klubach tak późno. Już od najmłodszych lat wykazywali duże umiejętności. Podałeś za przykład Garrinchę, który według mnie jest jednym z najwybitniejszych dryblerów. On nie zaczynał gry w piłkę w wieku 22 lat, tylko został przyjęty do klubu w tym wieku. Wcześniej grał bardzo dobrze, tyle tylko że na podwórku lub w amatorskich drużynach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3757
Nie napisałem, że zaczynał gry w piłkę w wieku 22 lat, tylko, że w tym wieku debiutował w reprezentacji narodowej. Podałem przykłady późnych debiutów, aby autor wiedział, że niektórzy wykazują się zdolnościami wcześniej a niektórzy później, a pomimo tego mają błyskotliwą karierę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Jeśli ktoś gra słabo w wieku 13 lat, to znaczy że nie ma talentu i już raczej nic wielkiego nie osiągnie. Albo się to coś ma, albo się tego czegoś nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium