sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Chce kupic Diete i trening-pytanko. PoTreningu.pl

Wysłana -
Witam, zastanawiam się nad kupnem diety i treningu na potreningu.pl aczkolwiek mam pare pytań:
1. Czy jeśli kupie plan i diete na miesiąc to czy będe mógł ją później przedłużyć ??
2. jeśli tak to czy np przy przedłużeniu na dodatkowe 2 miesiące będę płacił znowu 69zł/miesiąc czy po prostu dopłace do tych pieniędzy które juz zapłaciłem tak aby było razem 139zł ??

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli wykupisz Abonament na dietę bądz trening to po upływie terminu możesz bez problemu przedłużyć swój abonament wysłając tylko kasę gdyż twoje aktualności i cele są w bazie ..
Wysłana -
Im dłuższy abonament wybiewrasz - tym mniej płącisz. Przedłuzęnie abonamentu też jest na preferencyjnych warunkach.
Wysłana -
tu jest specjalnie dział do tego programu
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Treningi_i_Diety_pod_okiem_Trenera_i_Dietetyka-f363.html 
Wysłana -
Ok thx za odp.
Wysłana -
siema i jak kupiles ta diete ? tez sie nad tym zastanawiam , bo jak sam zaczalem cos tworzyc to tylko mnie delikatnie skrytykowano o treningu juz nie wspomne, nie mam ani czasu na ukladanie takich planow ani wiedzy. zastanawia mnie czy to jest faktycznie pod kazdego z osobna ustawione wszystko czy tylko to taka sciema i jesli wybierzemy podobne warianty kazdemu z Nas przyjdzie ten sam plan ?
Wysłana -
żadna ściema .. ja np. przytyłem 9 kg w 1,5 miesiąca ... :D
Wysłana -
no to dosc sporo :) nic tylko gratulowac...
te 9kg to miesien czy poprostu Cie zalalo, troche ciezko w takie 9kg uwierzyc. z jakiej wag startowales ?
Wysłana -
1,5 kg tłuszczu a reszta mięśnie .. wez się solidnie za dietę bez oszukiwania a sam będziesz miał dobre rezultaty .. ;) pzdr
Wysłana -
Prawdopodobnie pod koniec marca albo z początkiem kwietnia będę kupować gdyż będzie juz trochę cieplej i będę mieć wiecej czasu. Ja mam zamair robić redukcje więc z niecierpliwością czekam na poprawę pogody :D Ja troche sie orientuję jeśli chodzi o układanie diety aczkolwiek teraz chcę zrobic porządną redukcje, dlatego właśnie postanowiłem kupic sobie diete i plan oraz porady specjalisty. Wiec jak będe cos wiecej wiedział to postaram się jeszcze napisać opinie na ten temat.
Pozdrawiam Dziku.
Wysłana -
siemanko :)
no ja podobnie po swietach startuje, podobne cele i zalozenia jak Ty.
kupie trening i diete na 3 miesiace i zobaczymy jak to bedzie. ogolnie od 2 miesiecy jestem na "pseudo diecie" i w sumie polecialo jakies 3,5kg nawet jestem zadowolony. trening typu z pokolenia na pokolenie kolegow, czyli nic konkretnego nie jest rozpisane. Ciekaw jestem efektow po treningu i diecie specjalistow. Tez sie odezwe z czasem i dam znac co i jak pozdrawiam.
P.S jaka diete masz zamiar sobie sprawic jesli mozna wiedziec ?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź