SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce kupic Diete i trening-pytanko. PoTreningu.pl

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2099
Szczerze mówiąc jeszcze o tym nie myślałem, zobaczę jaką diete specjalista mi poleci jeśli nie będzie mi odpowiadała to z pewnością znajdziemy jakieś wyjście czy tez inną diete. A ty myślisz już o czymś konkretnym?? Jeśli chodzi o mnie to dopiero będę zaczynał redukcje do tego czasu robiłem masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
tak to sie prezentuje :
Dieta zbilansowana (sugerowana)
Dieta proteinowa (Dukana)
Dieta dla zapracowanych
Typowa dieta kulturystyczna
Dieta ekonomiczna
Dieta urozmaicona

jak wyzej napisane sugerowana jest zbilansowana (zdrowa, bogata w witaminy,odpowiedni % skladnikow odzyw )
mysle nad Nia lub nad kulturystyczna(wysoka skutecznosc, sredni koszt,duza trudnosc wytrwania na diecie) po pierwsze odpowiada mi jesli chodzi o koszta, po drugie wysoka skutecznosc co do trudnosci lubie wyzwania ;) tylko zastanawia mnie dlaczego jest taka trudnosc, ktos moze wie ?
P.S no ja ogolnie tez pierwszy raz podbijam pod diete, dotego czasu to bylo poprostu machanie ciezarami z sredniej jakosci jedzeniem... a dokladniej mowiac to nie mialem o diecie zbyt duzego pojecia. Sam cos chcialem zlozyc jak poczytalem troche, ale brak czasu i wiedzy odpowiedniej wiec postanowilem oddac sie w rece specjalisty i zobaczyc co to wszystko warte :)

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2099
Z tego co widzę to bardzo podobne podejście mamy. Aczkolwiek ja juz mam jakieś tam doświadczenie. Na początku prawdopodobnie również będę chciał dietę zbilansowaną później(po maturze) jak będzie więcej czasu mogę zmienić na jakąś inna o ile będzie to opłacalne. Jest również szansa że już z początku będę miał dietę kulturystyczna wszystko zalezy od tego z czym to sie je. Specjalista z pewnością poleci mi najlepsze dla mnie rozwiązanie i prawdopodobnie przystanę na ta propozycje, wydaje mi się że jestem wytrwały więc jakoś dam rade :D
Co do diety kulturystycznej zapewne jest bardziej rygorystyczna, całkiem możliwe iż bedzie trzeba włozyć wiecej wysiłku w przygotowanie dań lub tez dokładnie odmierzać wszystko co i kiedy się je.
Pozdrawiam Dziku

Zmieniony przez - Dziku244 w dniu 2013-03-27 15:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Siemka, chcę kupić dietę na mase na potreningu.pl tylko mam pytanie czy dieta napisana przez nich, zawiera przykładowe dania z opisem jak je przyrządzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak zawiera nie tyle przykłądowe co konkretne dania z opisem i listą zakupów oraz listą zamiennikó (mozna samodzielnie wymieniac na inne dania pasujące do diety).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
dostałeś odpowiedz prosto od żródła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 426
Jak ty zrobiłeś 9 kg czystej masy ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 426
Bajki, możesz opowiadać dziecku a nie, że na diecie zrobisz w 1.5 miesiąca mięśni bez saa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że tyle czystej masy mięśniowej nie mógł zrobić co nie znaczy że samej masy tyle nie weszło bo to już jest możliwe.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny, cel masa

Następny temat

Jak się tego pozbyć??

WHEY premium